بازرگانی گز آراد
خانه / گز ارزان / توزیع و پخش عمده گز ارزان بی مغز تبریز

توزیع و پخش عمده گز ارزان بی مغز تبریز

توزیع و پخش عمده گز این مجموعه پخشی از تولیدات متنوع گزها همراه بوده است که این بار تولیدات گز بی مغز ارزان قیمت نوع لقمه ای تبریز برای فروش در بازارهای مختلف ایرانی عرضه می شود.

توزیع و پخش عمده گز

گز بی مغز چیست؟

گز شیرینی بوده است که در ترکیب مواد اولیه و طبیعی تولید شده است که هیچ گونه مواد نگهدارنده ای برای تولید ان مصرف نشده است. این گز که شیرینی خود را می توان از انگبین های گیاهی بدست آورد با مخلوط مغزهای خوشمزه ای چون پسته بادام می بنیم که ارزش غذایی ان را دو چندن می کند. پس در مرحله ی اول کار این گزها به صورت بی مغز تهیه و تولید می شوند و در مراحل بعدی به صورت گزهای مغزدار عرضه می شوند.
و اما این گز بی مغز که در نوع گزهای لقمه ای برش داده می شوند به صورت فله ای در کارتن های ۵ کیلویی و نوع بسته بندی شده در وزن های مختلف روانه ی بازار مصرف می شوند. و دیگر گزهای مغزدار تولید شده نیز به این ترتیب هستند.

 1. گز لقمه آردی- بادامی
 2. گز لقمه آردی- پسته ای
 3. گز لقمه آردی- مخلوط
 4. گز برشی- پسته بادام
 5. گز لقمه آردی- طعم دار

توزیع و پخش عمده گز

معرفی تولیدات گز تبریز در ایران

و اما می پردازیم به ای موضوع که گز اصیل ایرانی در قطب های تولیدی ان چون اصفهان بلداجی تولید می گردد اما بخش کوچکی از نوع گزهای ساده نیز در تبریز هم تهیه و تولید می گردد گرچه طعم های اصیل و سنتی گز ایرانی را دارا نمی باشند ولی تولیدات نوع خاصی از گزها را نیز عرضه نموده اند که با نام گز اجیلی و یا نوقا معروف هستند که تولیدات ان اعم از:

 • گز آجیلی پسته ای
 • گز آجیلی گردویی
 • گز آجیلی مخلوط
 • گز آجیلی بادام زمینی
 • گز نوقا ساده زعفرانی
 • گز نوقا ساده کاکائویی

توزیع و پخش عمده گز

مرکز پخش عمده اینترنتی انواع گز ارزان بی مغز

پس به این ترتیب در این مرکز توزیع و پخش عمده گز می توانید علاوه بر سفارشات خرید گز ارزان بی مغز تبریز تولیداتی از گزهای بی مغز اصفهان بلداجی را نیز تهیه نماید. تولیدات صورت گرفته از این گزهای ارزان بی مغز با اینکه در بازارهای خاصی از کشور پرفروش هستند می توان شاهد تقاضای بازار صادراتی برای خرید این گزهای بی مغز هم بوده باشیم.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گز بدون مغز آردی ممتاز اصفهان

گز بدون مغز آردی ممتاز اصفهان یکی از پرفروش ترین ارقام گز در این استان است و معمولا از سوی تولید کنندگان به صورت عمده و با قیمت استثنایی و مقرون به صرفه به متقا

کانال تلگرام