بازرگانی گز آراد
خانه / گز بسته بندی / خرید عمده انواع گز پسته ای بسته بندی

خرید عمده انواع گز پسته ای بسته بندی

خرید عمده انواع گز بسته بندی را می توان از طعم های متنوع انگبین های گیاهی با مغزهای پسته ای و بادامی تهیه تولید و قابل عرضه می باشد که در این بخش تنوع را می توان از بین برندهای تولید کننده ی مختلف انتخاب کرد.

خرید عمده انواع گز

انواع گز پسته ای تولید شده

یکی از نمونه تولیدات گز عرضه شده در بازار گزهای پسته ای بوده است که این گز پسته ای در مدل های لقمه ای، آردی با سکه ای تهیه و تولید می شود. حال این انواع گز های پسته ای برگرفته از تولیدات درصد های مختلف مغز پسته ای با مدل های متنوع از بسته بندی ها را شامل می شوند در کنار ان می توان به برندهای تولید کننده ی متفاوت از این گزهای پسته ای تولید شده اشاره کرد. من جمله این تولیدات گزهای پسته ای موجود در بازار اعم از:

 1. گز پسته ای انگبینی
 2. گز پسته ای ترنجبینی
 3. گز پسته ای عسلی
 4. گز پسته ای شیرخشتی
 5. گز پسته ای کیلویی
 6. گز پسته ای بسته بندی

خرید عمده انواع گز

مدل های متنوع بسته بندی گز پسته ای

این گزهای پسته ای و دیگر انواع گزهای تولید شده هر کدام به نوعی دارای مدل های متنوعی از بسته بندی ها بوده اند که شامل طرح های مختلف با سایزهای متفاوت که این سایز های متفاوت از جعبه های بسته بندی گز تعداد لقمه ی گز متفاوتی را پر می کنند. اگر بخواهیم طرح های مختلف از بسته بندی گزهای موجود در بازار را معرفی کنیم نمونه های پرفروش و پرطرفدار ان در بازار صادراتی و داخلی اعم از:

 1. بسته بندی گز ۱۰۰ گرمی
 2. بسته بندی گز ۱۵۰ گرمی
 3. بسته بندی گز ۲۵۰ گرمی
 4. بسته بندی گز ۳۵۰ گرمی
 5. بسته بندی گز ۴۰۰ گرمی
 6. بسته بندی گز ۵۰۰ گرمی

خرید عمده انواع گز

انواع گز پسته ای بسته بندی در خرید اینترنتی

در این خرید عمده انواع گز پسته ای که ارائه داده می شود همانطور که گفته شد همراه با نمونه های مختلف ارائه می گردد و شما بایستی طبق تقاضای بازار منطقه ی خود نوع گز پسته ای مدنظر قرار گرفته شده را انتخاب و خریداری نماید. این تفاوت قیمت بین انواع گز پسته ای ها می تواند مربوط به وزن بسته بندی گز با درصد مغز پسته ی استفاده شده در تولید گز را لحاظ کرد. و در حال حاضر در این بخش تنوعی از این انواع گزهای پسته ای بسته بندی شده به فروش می رسد.

خرید عمده انواع گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی بلداجی

فروش گز آردی پسته ای فله بلداجی

گز آردی بلداجی که از نوع مغزدار و مغزهایی چون پسته ای، بادامی و مخلوط …

کانال تلگرام