بازرگانی گز آراد
خانه / گز صنعتی / خرید گز صنعتی پسته بادام قیمت مناسب

خرید گز صنعتی پسته بادام قیمت مناسب

گز صنعتی تولیدات نوع گزهای پسته بادام از مدل های برشی مختلفی هستند که با قیمت مناسب و به روز بازار تولید توسط این بخش برای هر یک از بازارهای توزیع و پخش می گردد که همراه با تنوع تولیدات برای بخش های متعدد و متنوع بازار فروش می باشد.

گز صنعتی

معرفی تولیدات گز پسته بادام

معرفی که از گزها در این بخش انتخاب کرده ایم مربوط به تولیدات نوع گزهای مغزدار می باشد. و این گز مغزدار در بین هر سه مدل گز ارائه شده موجود می باشد. مانند:

 1. گز پسته بادام_ لقمه ای
 2. گز پسته بادام_ آردی
 3. گز پسته بادام_ سکه ای

گز صنعتی

گز مغزدار اصیل و سنتی ایرانی در نوع گزهای مغز پسته بادام تهیه و تولید می گشت در حالی که امروز بنابر برخی سفارشات از سایر انواع مغزها نیز استفاده می گردد. پس وجود این گزهای پسته بادام بازار تولید در ترکیبات انواع طعم انگبین های گیاهی تا اسانس های متنوع را امروزه شامل می گردند پس هر یک از طعم در درصد های از این دو مغز تهیه و تولید می شوند.

 • گز پسته بادام: ۵% _ ۴۲%
 • گز پسته بادام سفارشی
 • گز پسته بادام کیلویی
 • گز پسته بادام بسته بندی
 • گز پسته بادام میوه ای
 • گز پسته بادام انگبینی
 • گز پسته بادام شیرخشتی
 • گز پسته بادام ترنجبینی
 • و … .

گز صنعتی

گز صنعتی پسته بادام چگونه است؟

گز که در گذشته به شیوه های سنتی تهیه و تولید می شدند با گذشت زمان و پیدایش این دستگاه های صنعتی منجر به تولیدات عمده در مدل های صنعتی روی اوردن و با این روش می توان گفت بهتر پاسخ گوی بازار فروش شدند.

گز صنعتی

پس این گزهای صنعتی پسته بادام تولید شده همان نمونه و مدل های معرفی شده در بخش های قبل می باشد که متشکل از درصد های متفاوت، طعم های گوناگون با مدل های عرضه شده ی کادویی یا فله ای گزها همراه هستند.

گز صنعتی

خرید عمده گز صنعتی با قیمت مناسب روز

عمده گز صنعتی سفارش داده شده در این بخش که برگرفته از تولیدات هر یک از انواع نام برده شده می باشد توسط پخش کنندگان گز در بازار ایران با عرضه کنندگان گز در بازارهای جهانی صادر کنندگان خریداری می گردد. بنابراین برای خرید های عمده بصورت مستقیم از مرکز تولیدی می توانید در این مرکز با قیمت های روز این انواع گز را تهیه نماید.

گز صنعتی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز انگبین صنعتی

فروش گز انگبین اصل صنعتی شیرین شاد

فروش گز انگبین صنعتی اصل را می توان از بین برندهای تولید کننده ی متفاوت …

کانال تلگرام