بازرگانی گز آراد
خانه / گز کرمانی / سفارش خرید گز لقمه ویژه کرمانی

سفارش خرید گز لقمه ویژه کرمانی

سفارش خرید گز کرمانی می تواند سفارشاتی برگرفته از تولیدات انواع و اقسام گوناگون گزهای تولیدی این برند بوده باشد. و سفارش خرید گز کرمانی این هم مربوط به نوع گز لقمه ویژه پسته بوده است.

سفارش خرید گز کرمانی

گز اصفهان عبدالرزاق کرمانی

خب یکی از برندهای مشهور و معروف گز اصفهان در ایران گز کرمانی بوده است. این برند با توجه به سابقه ی طولانی مدتی که در تهیه و تولید گز تجربه دارد تا به امروز جایگاه ویژه ای در بین تمامی تولید کنندگان گز و بازار فروش دارد. طعم گز کرمانی همان طعم اصیل و سنتی گز را دارد که برگرفته از تولیدات گز لقمه ای با آردی از درصد های مشخص بوده است اعم از:

 1. گز لقمه- پسته بادام ۱۸%
 2. گز لقمه آردی- بادام ۲۸%
 3. گز لقمه آردی- پسته ۲۸%
 4. گز لقمه آردی- مخلوط ۲۸%
 5. گز لقمه آردی پسته ۳۸%
 6. گز لقمه آردی- بادام ۳۸%
 7. گز لقمه آردی- پسته ۴۰%
 8. گز لقمه آردی- بادام ۴۰%

سفارش خرید گز کرمانی

مواردی که به ان اشاره کردیم از جمله تولیدات این برند از گز اصفهان کرمانی بوده است. که می توان گفت محصولات تولیدی دیگری را در راستای تولیدات گز خود نیز دارد که عبارتنداز:

 • گز سوهانی لقمه
 • سوهان عسلی لقمه
 • پولکی مخلوط و پسته
 • نبات شاخه ای زعفرانی

گز ویژه لقمه کرمانی چگونه است؟

خب در بین معرفی های صورت گرفته شده از گز های کرمانی یکی از نمونه های تولیدی ان مربوط به گز لقمه ویژه ی کرمانی بوده است. این گز لقمه ویژه ی کرمانی که از جمله گزهای لقمه مغز پسته ای ۴۰% می باشد در وزن بسته بندی ۲۵۰ گرمی با ۴۵۰ گرمی عرضه شده است.

سفارش خرید گز کرمانی

خرید عمده اینترنتی انواع گز کرمانی

در تمامی بازار خرید فروش گز این شیرینی سنتی ایرانی می توان دید که تقاضاها برای خرید گز متفاوت بوده است و هر یک در پی تهیه و خرید نوعی خاص از گزها بود اند و در این بخش علاوه بر فروش عمده محصولات گز کرمانی دیگر تولیدات گز اصفهان با بلداجی نیز عرضه می شود.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی پاکتی

سفارش گز لقمه ای ۲۸ درصد پسته صادراتی

گز را بسیاری از افراد به خوبی شناخته و با انواع مختلف آنها نیز آشنایی دارند. این محصول از خوش طعم ترین و پرخاصیت ترین محصولاتی می باشد که در انواع متنوعی تولید

کانال تلگرام