بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / عرضه گز نارگیل بادام لقمه با قیمت مناسب

عرضه گز نارگیل بادام لقمه با قیمت مناسب

عرضه گز لقمه ی این مرکز فروش عمده گز اصفهان بلداجی همراه با تنوعی از تولیدات گزها و برندهای مختلف بوده است. گز عرضه شده در این بخش هم مربوط به عرضه گز نارگیل بادام لقمه ای می باشد که می توان گفت از تولیدات جدید در بین تولید کنندگان گز اصفهان می باشد که به صورت عمده در سراسر بازار کشور توزیع و پخش می گردد.

عرضه گز نارگیل بادام

تولیدات انواع گز ایران

عمده گزهای اصیل، سنتی و درجه یک ایران که در قطب های تولیدی گز چون اصفهان با بلداجی تهیه و تولید می گردد تنوعی از گزهای متنوع لقمه ای، آردی با گزهای برشی بوده اند. که در هر دوره ای از زمان می توان شاهد تولیدات جدید از گز با طعم های مختلف می تواند بوده باشد. برای نمونه می توان به وجود و تولیدات گز نارگیل بادام اشاره کرد.

ویژگی تولیدی گز نارگیل بادام چیست؟

این گز لقمه ی نارگیل بادام که از ترکیبات پودر نارگیل و مغز بادام تهیه و تولید شده است درصد های مشخصی از این دو ترکیب را دارا بوده که با گز لقمه نارگیل بادام ۱۰ % در بازار عرضه گردیده است. همچنین دارای مدل بسته بندی متفاوت و خاصی از دیگر جعبه گزها می باشد.

عرضه گز نارگیل بادام

انواع گز لقمه با قیمت مناسب

همانطور که گفته شد گز لقمه را می توان از وجود تنوع بالای در بین گزها تهیه کرد. حال این تنوع گز لقمه می تواند از لحاظ طعم و مزه، نوع مغز، درصد و دیگر عوامل مختلف باعث به وجود امدن این تنوع گردیده است.  عرضه گز لقمه با قیمت مناسب در این مرکز را می توان از نوع بدون مغز تا مدل های مغزدار اما با درصد های پایین تهیه نماید که همواره نرخ قیمت فروش مناسبی را به همراه دارند. مانند:

  • گز بدون مغز بسته بندی
  • گز لقمه بادام ۵ درصد
  • گز لقمه پسته ۵ درصد
  • گز لقمه بادام ۱۰ درصد
  • گز لقمه پسته ۱۰ درصد

عرضه گز نارگیل بادام

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی پاکتی

سفارش گز لقمه ای ۲۸ درصد پسته صادراتی

گز را بسیاری از افراد به خوبی شناخته و با انواع مختلف آنها نیز آشنایی دارند. این محصول از خوش طعم ترین و پرخاصیت ترین محصولاتی می باشد که در انواع متنوعی تولید

کانال تلگرام