بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / فروش گز آردی ترنجبینی مخلوط

فروش گز آردی ترنجبینی مخلوط

فروش گز آردی در بازار خرید فروش گز را می توان همانند گزهای لقمه ای و برشی از انواع طعم و مزه های مختلف تهیه و خریداری نمود. فروش گز آردی این بخش هم از نوع گزهای آردی با طعم ترنجبینی نوع مغز های مخلوط پسته بادام بوده است.

فروش گز آردی

انواع تولیدات گز مخلوط

گز که از خانواده ی شیرینی جات ها بوده است از نوع شیرینی های مرغوب، باکیفیت و درجه یک در بین تمامی انواع گزها بوده است. حال که این گز از انواع طعم و مزه ها با مغز ها تهیه و تولید می شود یکی از نمونه های تولیدی این گز ها گز مخلوط می باشد. گز مخلوط که ترکیباتی از گزهای مغز پسته ای با بادامی می باشد همواره درصد های متفاوتی از این دو مغز را تشکیل می دهد. گز مخلوط تولید شده از نوع گزهای آردی، لقمه ای با سکه ای بوده است.

فروش گز آردی

گز آردی ترنجبینی تولید شده

مبحث این بخش در ارتباط با فروش گز آردی ان هم طعم و مزه ی ترنجبینی بوده است. این ترنجبین که همان عصاره ی گیاهی و از خانواده ی انگبین ها بوده است با اینکه به عنوان شیرین کننده ی طبیعی گز محسوب می گردد برای خود دارای خواص بی شماری نیز بوده و این امر منجر به خوشمزگی و خوش طعم بودن گز ها می گردد. گز آردی ترنجبینی تولید شده درصد های متفاوت از برندهای مختلف را دارا می باشد نمونه های موجود از این گز آردی ها اعم از:

  • گز آردی ترنجبینی- پسته ای
  • گز آردی ترنجبینی- بادام
  • گز آردی ترنجبینی- مخلوط
  • گز آردی ترنجبینی- بادام زمینی
  • گز آردی ترنجبینی- کیلویی
  • گز آردی ترنجبینی- بسته بندی
  • گز آردی ترنجبینی- انگبینی

فروش گز آردی

فروش انواع گز آردی اصفهان بلداجی

در این فروشگاه اینترنتی بازار گزستان می توانید بهترین نوع از انواع گز آردی ها اعم از طعم و مزه های مختلف با درصد های گوناگون از مغزها را شامل می شود. تولیدات این انواع گز آردی عرضه شده از نوع گزهای اصفهان با بلداجی بوده اند. نرخ قیمت فروش برای این انواع گز آردی ها با اینکه درصد مغز ها تاثیر گذار بوده است طعم در نظر گرفته شده برای تولید گز هم تاثیرگذار بر قیمت فروش نیز می باشد.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گز آردی ممتاز ۲۵۰ گرمی به روسیه

گز آردی ممتاز 250 گرمی‌ یکی از شیرینی های اصیل ایرانی است که علاوه بر بازار داخلی نیز در سراسر جهان از شهرت بسیار بالایی برخوردار است و متقاضیان بسیاری را در سط

کانال تلگرام