بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصل / فروش گز اصل قربانی فله اعلا تازه

فروش گز اصل قربانی فله اعلا تازه

فروش گز اصل قربانی

فروش گز اصل قربانی که از تولید کنندگان برتر گز سوهانی اصیل اصفهان بوده است بنابر تولیدات اعلا و باکیفیت از گز سوهانی های زعفرانی بصورت فله کیلویی با بسته بندی شده در وزن های مختلف در این نمایندگی پخش عمده با قیمت مناسب به فروش می رسد.

تولیدات اصل گز قربانی اصفهان

فروش گز اصل قربانی

تولیدات اصل و اصیل گز سوهانی در اصفهان را می توان با برندهای متعددی ان را معرفی کرد و نام برد. برای مثال یکی از این تولید کنندگان گز سوهانی اصل اصفهان تولیدات گز قربانی بوده است. وجود تولیدات ارائه شده از گز سوهانی قربانی در بازار اعم از گز سوهانی های لقمه ای با طعم زعفرانی بوده که این برند خود به چند برند دیگر تقسیم بندی می شود اعم از:

 1. گز سوهانی قربانی_ عباس
 2. گز سوهانی قربانی_ مجتبی
 3. گز سوهانی قربانی_ حسین

تولیدات اعلا گز سوهانی فله در بازار

فروش گز اصل قربانی

در بازار فروش گز سوهانی علاوه بر اینکه تولیدات اعلا و درجه یک از گز قربانی ارائه می گردد همانطور که گفته شد برندهای دیگری از تولیدات نیز موجود هستند که علاوه بر نوع بسته بندی شده بصورت فله ای هم به فروش می رسند. وجود این گز سوهانی های فله در بازار بصورت کارتن های ۵ الی ۶ کیلویی بوده اند که البته نمونه های کادویی نیز عرضه شده است اما برندهای عرضه شده از گز سوهانی های فله در بازار عبارتنداز:

 • گز سوهانی فله_ قربانی
 • گز سوهانی فله_ مرداویج
 • گز سوهانی فله_ خواجه
 • گز سوهانی فله_ اصیل
 • گز سوهانی فله_ شاهکار
 • گز سوهانی فله_ اثلی
 • گز سوهانی فله_ طلایی
 • و …. .

تولیدات گز اصل فله ای بازار اصفهان چیست؟

فروش گز اصل قربانی

اما اینکه تولیدات اصل و اصیل از گزهای فله ای بازار اصفهان، علاوه بر تولیدات گز سوهانی شامل کدام دسته از تولیدات نوع گز های سنتی و اصیل می گردد باید گفت که گزهای لقمه ای اصفهان نمونه های پرطرفدار بعد از تولیدات گز سوهانی می توان نام برد که در سطح بالای از تولیدات عرضه می گردد اعم از تولیدات گزهای مغزدار با بی مغز لقمه فله ای.

نمایندگی فروش گز سوهانی تازه قربانی عمده

فروش گز اصل قربانی

بازار گز ایرانی نمایندگی فروش گز قربانی اصیل و اصل اصفهان در ایران بوده است که بصورت مستقیم از مرکز تولیدی گز سوهانی قربانی عرضه ی بازار فروش می گردد عمده جهت پخش بازارهای داخلی با فروش و صادرات به کشورهای جهانی اعم از کشورهای عربی تا اروپایی و غیره.

فروش گز اصل قربانی

پس به این ترتیب می توانید سفارشات خود از خرید گز سوهانی تازه قربانی در این بخش خریداری نماید و بنابر یک خرید مستقیم همواره نرخ قیمت های فروش مناسبی را نیز دارا هستیم.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی بلداجی

فروش گز آردی پسته ای فله بلداجی

گز آردی بلداجی که از نوع مغزدار و مغزهایی چون پسته ای، بادامی و مخلوط …

کانال تلگرام