بازرگانی گز آراد
خانه / گز فله / فروش گز فله ۱۸% لقمه نیکومنش

فروش گز فله ۱۸% لقمه نیکومنش

فروش گز فله که همراه با تولیدات درصد های مختلف از مغزهای پسته و بادام بوده است در این مجموعه از برندهای تولیدی گز اصفهان بلداجی عرضه می گردد که می توان به تولیدات گز نیکومنش اشاره کرد.

فروشگاه گز نیکومنش اصفهان

انواع گز نیکومنش تولید اصفهان

خب اگر گذری در بازار گز اصفهان داشته باشید با برندهای تولیدی متنوعی روبه رو می شوید که هر یک از انها تولید کنندگان ماهر و حرفه ای برای تهیه ی این شیرینی سنتی ایرانی بوده اند. پس این شیرینی سنتی را در تنوعی از طعم و مزه ها با بسته بندی های مختلف روانه ی بازار مصرف می کنند که البته هر یک نام های تجاری متفاوتی را دارند. مانند گز نیکومنش اصفهان که این برند تولیدی همچون نوع گزهای که در ادامه معرفی می کنیم دارا می باشد اعم از:

  1. گز لقمه آردی پسته ۱۸%
  2. گز لقمه آردی بادام ۱۸%
  3. گز لقمه آردی پسته ۲۸%
  4. گز لقمه آردی بادام ۲۸%
  5. گز لقمه آردی پسته ۴۲%

فروشگاه گز نیکومنش اصفهان

تولیدات نوع گز فله نیکومنش چیست؟

با وجود این درصد های مختلف از تولیدات گزهای لقمه ای و آردی نوع بسته بندی شده می بنیم که طرح های مختلفی از بسته بندی ها را دارا بوده است که در کنار نوع بسته بندی گز به صورت فله ای نیز در بازار توزیع و پخش می نماید. و این گزهای فله ای نیکومنش شامل همان تولیدات با درصد های معرفی شده از گزهای بسته بندی شده هستند. البته بین قیمت فروش گز فله با بسته بندی شده این تفاوت وجود دارد.

فروشگاه گز نیکومنش اصفهان

انواع گز فله ۱۸% لقمه در بازار فروش

اما نمونه های تولیدی و عرضه شده از این گزهای فله لقمه ای حال ۱۸% و غیره در بازار علاوه بر نوع مغزهای پسته ای، بادام و یا مخلوط می توان به طعم های متنوع از تولیدات این گزهای فله ای اشاره کرد. پس وجود تنوع در گزهای فله ای در کنار این درصد های متفاوت مغزها طعم های متنوع، خوشمزه و بی نظیری را دارا هستند مانند:

  • گز لقمه پسته بادام ۱۸% انگبینی
  • گز لقمه پسته بادام ۱۸% ترنجبینی
  • گز لقمه پسته بادام ۱۸% شیرخشتی
  • گز لقمه پسته بادام ۱۸% نارگیلی
  • گز لقمه پسته بادام ۱۸% بیدمشکی

قیمت گز آردی

فروش عمده انواع گز لقمه نیکومنش

به این ترتیب که تولیدات گز نیکومنش یکی از برندهای پیشنهادی این مرکز برای فروش بوده است عمده ی تولیدات انواع و اقسام این گزهای لقمه ای و آردی توزیع می گردد که از لحاظ کیفیت گزهای مرغوب و درجه یکی بوده اند که از نظر نرخ قیمت فروش نیز مناسب در بازارهای داخلی و صادرات عرضه می گردد.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی بلداجی

فروش گز آردی پسته ای فله بلداجی

گز آردی بلداجی که از نوع مغزدار و مغزهایی چون پسته ای، بادامی و مخلوط …

کانال تلگرام