بازرگانی گز آراد
خانه / گز بلداجی / قیمت انواع گز درجه یک بلداجی

قیمت انواع گز درجه یک بلداجی

قیمت گز درجه یک تولید بلداجی با قیمت گز درجه یک اصفهان با کمی اختلاف قیمت فروش همراه هستند که انواع گز درجه یک و مرغوب تولید بلداجی در این بخش پیشنهاداتی از تولیدات متنوع گز برای بازار داخل با صادرات بوده است.

قیمت گز درجه یک

انواع گز درجه یک تولید بازار گز چیست؟

تولید گز اعم از تولیدات گز درجه یک و یا گزهای با درجه ی کیفی پایین را می توان تنها در سه مدل معروف و اصیل از گزها دید که ان هم گزهای لقمه ای، آردی با سکه ای بوده اند. حال هر بخش تولیدی این سه مدل گز را می تواند از درجه های کیفی متفاوتی تهیه تولید و روانه ی بازار مصرف کند. چون با وجود بازار خرید فروش متعدد در کشور و جهان هر قشری را می توان دید که در جهت تهیه ی نوعی از این شیرینی سنتی ایرانی بوده است.
پس گز ایرانی از نوع درجه یک را تولیدات تمام انواع گزها اما با طعم های خاص و خوشمزه به صورت های مختلف بسته بندی کیلویی تهیه و عرضه می گردد. بنابراین این گز درجه یک عبارتنداز:

 1. گز درجه یک انگبینی پسته
 2. گز درجه یک شیرخشتی پسته
 3. گز درجه یک ترنجبینی بادام
 4. گز درجه یک نارگیل بادام
 5. گز درجه یک زعفرانی عسلی
 6. گز درجه یک عسلی بیدمشک
 7. گز درجه یک شکلاتی پسته بادام

گز بادامی

تولید کنندگان گز درجه یک بلداجی کدام اند؟

بلداجی یکی از قطب های اصلی تولیدکننده ی گز در ایران بوده است و با وجود اینکه یکی از شهرستان های کوچک از توابع استان چهارمحال بختیاری بوده است ولی مراکز تولیدی بسیاری را در خود جای داده است بنابراین می توان به وجود بازار گز این شهر اشاره کرد که هر تولیدی تولیدات خود را با نام های تجاری متفاوتی در بازار عرضه کرده اند.
از تولید کنندگان گز درجه یک بلداجی این منطقه می توان به برندهای متعددی اشاره کرد که در اصل هر برندی تولیدات مرغوبی از این گز را دارا هستند اما برخی به نوعی محبوب تر، شناخته شده تر و مشهورتر می باشد. مانند:

 • گز شاهکار اصلی بلداجی
 • گز اثلی ۳۰۳ بلداجی
 • گز فردوس بلداجی
 • گز داریوش بلداجی
 • گز ملت بلداجی
 • گز جهان نما بلداجی
 • گز قدس بلداجی

قیمت گز درجه یک

مرکز پخش انواع گز بلداجی با قیمت ارزان

مرکز پخش و فروش عمده انواع گز درجه یک بلداجی این مجموعه را می توان مرکزی ترین بخش برای خرید های مستقیم و بدون واسطه نام برد که خریدی از درب کاراخنه صورت می گیرد و این امر منجر به فروش با نرخ قیمت های مناسب تری می گردد. بنابراین می توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس بوده تا بهترین های گز درجه یک و مرغوب را از تولیدات گز بلداجی خریداری نماید.

قیمت گز درجه یک

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی بلداجی

فروش گز آردی پسته ای فله بلداجی

گز آردی بلداجی که از نوع مغزدار و مغزهایی چون پسته ای، بادامی و مخلوط …

کانال تلگرام