بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / قیمت بهترین گز مخلوط آردی آنتیک در ایران

قیمت بهترین گز مخلوط آردی آنتیک در ایران

قیمت بهترین گز مخلوط آردی ایران را می توانید براساس درصد های تولیدی این مغز در این بخش خریداری نماید که همراه با پیشنهاداتی از برندهای تولیدی مختلف گز ایرانی چون اصفهان و برندهای مانند گز آنتیک همراه می باشد.

قیمت انواع گز اصفهان

بهترین گز آردی تولید در بازار ایران

در بازار ایران و قطب های تولیدی گز ان می توان به وجود انواع گوناگونی از گزها اشاره کرد که هر یک تولیداتی خاص از این شیرینی سنتی ایرانی را دارا هستند. بخشی از این تولیدات مربوط به تولیدات گز آردی بوده است که این گز آردی تولید شده شامل خصوصیت و ویژگی های تولیدی منحصر به فردی می باشد که باعث ایجاد بازار فروش متفاوتی برای خود گردد. پس برای دسته بندی کردن این بهترین گز آردی ارائه داده شده در بازار شامل گزهای چون به شرح زیر هستند.

 1. گز آردی مغز بادام
 2. گز آردی مغز پسته ای
 3. گز آردی مغز مخلوط
 4. گز آردی پسته انگبین
 5. گز آردی بادام ترنجبین
 6. گز آردی بادام بیدمشکی
 7. گز آردی پسته بادام ویژه

خرید اینترنتی گز بلداجی

معرفی تولیدات انواع گز مخلوط آنتیک

و اما تولیدات مربوط به گز مخلوط آنتیک که همان گزهای معروف تولید لقمه ای آردی را شامل می گردد از درصد های تولیدی متفاوتی همراه هستند که برای معرفی درصد های مختلف از تولیدات این گز های مخلوط همراه با طرح و مدل های متنوع بسته بندی در ادامه به ان می پردازیم.

 • گز سکه ای مخلوط پسته بادام ۲۵%
 • گز لقمه ای مخلوط پسته بادام ۱۸%
 • گز لقمه شکلاتی مخلوط ۲۵% ویلونی
 • گز برشی پذیرایی مخلوط پسته بادام ۲۵%
 • گز لقمه ای مخلوط پسته بادام ۴۰%

قیمت عمده گز آردی

قیمت فروش انواع گز مخلوط آردی در ایران

قیمت فروش انواع گز مخلوط اعم از گز مخلوط آردی تا گزهای مخلوط لقمه ای و یا برشی را می توان دید که متفاوت هستند که براساس دلایل مختلف منجر به این امر شده است. در مجموع اینکه در پی تهیه و خرید عمده از گزهای مخلوط حال تولیدات گز اصفهان و یا بلداجی از بین برندهای متعدد و گوناگون هستید می توانید در این بخش و مرکز سفارشات خود را تهیه و خریداری نماید.
البته در امر صادرات این امکان و فرصت برای عمده خریداران نیز فراهم ساخته شده است تا نوع گزهای مخلوط ارزان قیمت را نیز برای بازارهای خاص از کشورهای مختلف را نیز بتوانند تهیه نماید که در اصل از درجه های کیفی پایینی تری چون پایین بودن درصد مغزهای پسته بادام می توان لحاظ کرد که به فروش می رسند.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گز آردی ممتاز ۲۵۰ گرمی به روسیه

گز آردی ممتاز 250 گرمی‌ یکی از شیرینی های اصیل ایرانی است که علاوه بر بازار داخلی نیز در سراسر جهان از شهرت بسیار بالایی برخوردار است و متقاضیان بسیاری را در سط

کانال تلگرام