بازرگانی گز آراد
خانه / گز آجیلی / قیمت گز تبریز نوقا و گز آجیلی فله

قیمت گز تبریز نوقا و گز آجیلی فله

قیمت گز تبریز را براساس نوع گز های تولید شده در این بخش را می توان متفاوت دید که در بازار عرضه می شوند. پس این تولیدات گز تبریز ارائه داده شده اعم از گزهای آجیلی با نوقا در نوع فله ای و بسته بندی شده هستند.

فروش گز صادراتی

محصولات تولیدی گز تبریز چیست؟

تولیدات تنقلات شیرین در تبریز را می توان دنیای متنوع از خوشمزه ترین نوع شیرینی جات های سنتی و صنعتی نام برد و معرفی کرد که هر یک از انها در بخش های مختلف از بازار ایران پرطرفدار و پرفروش بوده اند و بخشی دیگر پرطرفدار در بازارهای جهانی می باشند. پس در مجموع تولیداتی متنوع، خوشمزه و باکیفیت را دارا است.

و اما نوع گز تبریز تولید شده گرچه این گز اصلی تولیدی قطب گز ایران اصفها نبلداجی بوده است ولی بخشی از تولیدات گز در تبریز صورت می گیرد که البته از نوع سنتی ان متفاوت تر می باشد و به نام گزهای آجیلی با نوقا معروف هستند. از دیگر محصولات تولیدی تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد اعم از:

  1. باسلوق
  2. راحتی الحلقوم
  3. ریس تسبیحی
  4. پشمک
  5. کولوم میوه ای

و … .

خرید گز صادراتی

تفاوت تولیدی نوقا با گز آجیلی

و اما بحث این بخش که در ارتباط با تولیدات گز آجیلی با نوقا تبریز بوده است می پردازیم به این که تفاوت تولیدی این دو مدل گز در چیست و اینطور بیان می کنیم که گز نوقا گزهای دو رنگ زعفرانی با کاکائویی بوده اند و بدون مغز تهیه تولید شده اند اما این گزهای آجیلی همانطور که گفته شده ترکیبی از آجیل مغزهای مختلف هستند. البته این گزهای آجیلی در نوع مغزهای مخصوص هم به صورت تکی تهیه و تولید نیز می شوند. مانند:

  1. گز آجیلی پسته ای
  2. گز آجیلی گردویی
  3. گز آجیلی فندوقی
  4. گز آجیلی بادام هندی
  5. گز آجیلی بادام زمینی

فروش انواع گز تبریز با قیمت ارزان به صورت عمده

بازار فروش اینترنتی گزستان با درنظر داشتن برندهای تولیدی متفاوت از گزها بهترین فرصت برای عمده خریداران فراهم ساخته است تا بتوانند جهت تهیه گز بازار خود بهترین ها را انتخاب نمایند. پس علاوه بر فروش عمده از گزهای اصیل و سنتی اصفهان بلداجی می توانید این سفارشات خرید از گزهای تبریز و دیگر محصولات ان را درا ین مجموعه درخواست داده و خریداری نماید.

نمایندگی فروش گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی بلداجی

فروش گز آردی پسته ای فله بلداجی

گز آردی بلداجی که از نوع مغزدار و مغزهایی چون پسته ای، بادامی و مخلوط …

کانال تلگرام