بازرگانی گز آراد
خانه / گز بی مغز / قیمت گز ساده بی مغز فله تبریز

قیمت گز ساده بی مغز فله تبریز

قیمت گز ساده و یا همان گز بی مغز لقمه ای در بازار متفاوت به فروش می رسد و فروش این بخش که مربوط به تولیدات گز بی مغز و ساده ی تبریز با تولیدات گز اصفهان بلداجی می باشد هر یک همراه با نرخ قیمت فروش متفاوتی هستند.

فروش گز صادراتی

تولیدات نوع گز تبریز چگونه است؟

تبریز که یکی از شهرهای زیبای ایران زمین از نظر جاذبه های گردشگری طبیعی و خوش اب هوا بوده است در خود تولیدات تنقلات شیرین و خوشمزه ای را دارا می باشد که هر یک با نام های متفاوتی در بازار معرفی شناخته شده و به فروش می رسد. در بین این انواع تنقلات شیرین می توان به وجود گز تبریز اشاره کرد که این گز در چند مدل با نام های متفاوتی تهیه و روانه ی بازار مصرف می گردد که برای معرفی می توان به موارد زیر اشاره کرد اعم از:

  1. گز بی مغز لقمه ای
  2. گز لقمه ای آجیلی
  3. گز لقمه ای نوقا

و اما از دیگر محصولات تولیدی در بین این تنقلات شیرین که می توان گفت بعد از گز بازار فروش فوق العاده ای را به خود اختصاص داده است این تولیدات انواع و اقسام گوناگون پشمک های لقمه ای بوده اند که به خوبی مورد استقبال کثیری از بازار ایران و صادرات قرار گرفته است.

نمایندگی فروش گز

انواع تنقلات شیرین تولید شده تبریز

در بخش های قبل اشاره ای به تولیدات نوع گز تبریز کردیم اما برای آشنایی بیشتر شما با دیگر تنقلات شیرین تبریز در ادامه به معرفی انها می پردازیم تا جهت تنظیم بازار فروش خود بتوانید بهترین انتخاب برای خرید گز تبریز بی مغز فله با دیگر تولیدات تبریز را داشته باشید که این انواع تنقلت شیرین تبریز اعم از:

  1. باسلوق
  2. راحتی الحلقوم
  3. ریس تسبیحی
  4. لکوم زعفرانی
  5. لکوم گل سرخ
  6. لکوم زشکی
  7. پشمک

قیمت گز ساده

فروش گز فله بی مغز ساده با قیمت ارزان

فروش گز این بخش که در ارتباط با فروش نوع گزهای بی مغز فله ای ساده ی تولید تبریز بوده است، می توان گفت از نمونه تولیدات گز ارزان قیمت بشمار می رود که علاوه بر پرفروش بودن در بازارهای داخلی در امر صادرات نیز همراه با سفارشات بالای می باشد. بنابراین می توانید با ارزان ترین نرخ قیمت عمده سفارشات خود از خرید گزهای ساده و بی مغز را در این مرکز داشته باشید.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی بلداجی

فروش گز آردی پسته ای فله بلداجی

گز آردی بلداجی که از نوع مغزدار و مغزهایی چون پسته ای، بادامی و مخلوط …

کانال تلگرام