بازرگانی گز آراد
خانه / گز لقمه ای / قیمت گز گردویی زنجبیلی لقمه

قیمت گز گردویی زنجبیلی لقمه

قیمت گز لقمه را می دانیم که براساس وجود تنوع در تولیدات صورت گرفته متغیر بوده است از نظر نوع مغز تا طعم لحاظ شده در تولید گز، و در این بخش فروش گز لقمه ای با مغز گردویی از طعم زنجبیلی در نوع فله و کادویی با قیمت مناسب توزیع می گردد.

قیمت گز لقمه

انواع گز مغزدار لقمه ای بخش تولید

بخش های تولید گز در کشور را می توان تولیدات از نوع گزهای اصیل دید که شامل همان برش های معروف از گزها می گردد اعم از گز های لقمه ای تا وجود گزهای آردی با سکه ای را می توان دسته بندی کرد حال با این دسته از تولیدات گز به نوع مغزدار با بی مغز نیز تقسیم بندی می شوند.

اما ما می پردازیم در این بخش به تولیدات نوع گزهای مغزدار لقمه ای، و انچه از این گزهای لقمه ای مغزدار تهیه تولید و روانه ی بازار مصرف گردیده است تنوعی از مغزهای چون

 • گز مغزدار گردویی
 • گز مغزدار پسته ای
 • گز مغزدار بادامی
 • گز مغزدار مخلوط پسته بادام
 • گز مغزدار آجیلی
 • گز مغزدار بادام زمینی
 • گز مغزدار فندوقی

که البته هر یک از این گزهای مغزدار برای خود درصد های خاص و مشخصی را دارا هستند که در مدل های کیلویی با بسته بندی کادویی نیز دسته بندی می گردند.

قیمت گز لقمه

لیست تولیدات انواع طعم گز

و اما به غیر از اینکه از نظر نوع مغز به چند مدل دسته بندی می شود از لحاظ طعم و مزه ی گز نیز به چند گروه هم تقسیم بندی می شوند. البته این تولیدات انواع طعم گز در بین هر واحد تولیدی گزی متغیر بوده است و هر بخش تولید گز تولید کننده ی چند نمونه از طعم گزها بوده است.

قیمت گز لقمه

این دسته بندی و ارائه ی لیست تولید از طعم گوناگون گزها در بازار به این ترتیب هستند که در ادامه به معرفی ان می پردازیم البته به غیر از طعم های سنتی و موجود در بین تولید کنندگان طعم های معرفی شده از طعم های صنعتی بوده است مانند:

 1. گز با طعم زنجبیلی
 2. گز با طعم میوه ای
 3. گز با طعم شکلات
 4. گز با طعم کاکائویی
 5. گز با طعم زعفرانی

تولیدات گز لقمه گردویی زنجیلی چگونه اند؟

می توان گفت یکی از تولیدات جدید از گز در نوع مغز با طعم تولیدات گز گردویی با طعم زنجبیلی بوده است گرچه توسط برخی از برندهای تولید کننده این مدل از گز عرضه ی بازار مصرف شده بود و امروزه تولید این مدل گز بیشتر بین تولید کنندگان به چشم دیده می شود. این گز چون سایر گزهای لقمه ای از درصد مشخص مغز گردو در ترکیب طعم زنجبیل تهیه شده که هم در مدل های فله ای و هم کادویی عرضه شده است.

قیمت گز لقمه

فروش عمده گز لقمه گردویی زنجبیلی با قیمت مناسب

در این بخش از بازار فروش اینترنتی گز تهیه ی هر نوع گزی به مراتب ساده و آسانی صورت می گیرد در اصل یک خرید مستقیم از بخش و مرکز تولیدی گز انجام می شود بنابراین سفارشات برای تهیه تولید هر نوع گزی را می توانید در این بخش ارائه دهید.

قیمت گز لقمه

من جمله فروش عمده ی این گز لقمه گردویی زنجبیلی که از نظر نرخ قیمت فروش با نوع تولیدات گزهای لقمه ای پسته ای و بادامی متفاوت بوده است. پس می توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

قیمت گز لقمه

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی پاکتی

سفارش گز لقمه ای ۲۸ درصد پسته صادراتی

گز را بسیاری از افراد به خوبی شناخته و با انواع مختلف آنها نیز آشنایی دارند. این محصول از خوش طعم ترین و پرخاصیت ترین محصولاتی می باشد که در انواع متنوعی تولید

کانال تلگرام