بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / قیمت گز گلریز آردی

قیمت گز گلریز آردی

قیمت گز در بازار فروش برای محاسبه همراه با ارقام متفاوتی هستند. این قیمت گز به عوامل مختلف و گوناگونی بستگی دارد. قیمت گز این بخش هم در ارتباط با قیمت گز آردی از نوع گلریز بوده است. پس تنوع در تولیدات گز آردی نیز موجود می باشد.
گز را می توان از دسته تنقلات مقوی، سالم و پرانرژی معرفی کرد و نام برد. مقوی بودن این گز که بستگی به مواد اولیه ی مصرف شده در تولید ان دارد،قدمت ان به سال های بسیار دوری باز می گردد. در اصل می توان گفت گز مربوط به زمان و دوران صفوی بوده است که از ان به عنوان سوغاتی و یادبود هدیه می دانند.
و امروزه نیز می توان شاهد بود که این سوغاتی محبوب اصفهان به تمامی کشورهای جهان در حال ارسال کردن می باشد در اصل در رده ی صادرات قرار گرفته است.

قیمت گز آردی
گز اصفهان

گز اصفهان، قدمتی طولانی و چند صد ساله دارد. در زمان های گذشته پادشاهان کشورمان ان را به عنوان پیشکش به دیگر پادشاهان کشورهای جهان می دادند که مهم ترین سوعاتی اصفهان نیز به شمار می رفت. از این انواع گز اصفهان می توان به گزهای لقمه ای، آردی و گزهای سکه ای و یا گز برشی اشاره کرد و دیگر نمونه گزهای اصفهان وجود گزبا لایه شکلات و گز انگشت پیچ هستند. ۹۰% گز ایران چیزی در حدود۶۵۰ هزار تن این گزها در اصفهان تولید می شود. البته به غیر از گز می توان به دیگر سوغاتی اصفهان اشاره کرد که اعم از:

قیمت گز آردی

پولکی اصفهان

پولکی پس از گز شیرینی معروفی است. پولکی جزو آب نبات‌ها با ظاهری نازک و شفاف شبیه به پولک است. از شیره اضافی باقی مانده از فرایند تهیه نبات در تولید پولکی استفاده می‌شود. پولکی در انواع مختلفی مثل پسته‌ای، نارگیلی، کاکائویی، لیموعمانی، کنجدی، نعنایی، زنجبیلی و عسلی تهیه و به فروش می‌رسد.

قیمت گز آردی

نبات اصفهان

از دیگر سوغاتی های اصفهان علاوه بر پولکی و گز می توان به تولیدات نبات اشاره کرد البته تولید این نبات ها مختص اصفهان نیست و می توان در انواع طعم ها این نبات را تهیه کرد که عبارتنداز:

 • آویشن
 • لیمویی
 • زیره
 • نعنایی
 • زعفرانی
 • دارچینی

و …. .

قیمت گز آردی

تولیدات انواع گز ایران

 1. گز لقمه ای
 2. گز آردی
 3. گز برشی
 4. گز پسته ای
 5. گز بادامی

تنوع تولیدات گز آردی از چند نمونه می باشد؟

خب در بین انبوهی از انواع گزهای تولید شده یکی از انها را با نام گز آردی می شناسیم. این گز آردی به مانند نوع گز لقمه ای تنوعی از طعم و مزه ها با بسته بندی ها را تشکیل داده است. همچنین می تواند گفت که از مدل برش های مختلفی هم روبه رو می باشد. برخی از این نمونه های عبارتنداز:

 • گز آردی گلریز
 • گز آردی گلدرشت
 • گز آردی مربعی
 • گز اردی دایره ای

قیمت گز آردی
نمونه های موجود از گز آردی ها در بازار فروش

 1. گز آردی کادویی
 2. گز آردی جعبه چوبی
 3. گز آردی فلزی
 4. گز آردی پسته انگبینی
 5. گز آردی پسته طلایی
 6. گز آردی بادامی
 7. گز آردی فله ای

قیمت مناسب انواع گز آردی

مناسب ترین قیمت گز آردی را می توان از درصد های مختلف گزها با مغزهای متنوع تهیه کرد. پس بین این انواع گز آردی نوع قیمت فروش متفاوت است. در این بخش بنابر عرضه ی مستقیمی که صورت می گیرد همواره می توان گفت که از قیمت فروش مناسب تری برخودار هستند.

قیمت گز آردی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی بلداجی

بازار فروش انواع گز آردی ارزان بلداجی

گز آردی بلداجی در بازار فروش همراه با تنوع تولیدات برندهای مختلف تولید کننده ی …

کانال تلگرام