بازرگانی گز آراد
خانه / گز آنتیک / قیمت گز گلریز ترنجبینی بسته بندی آنتیک

قیمت گز گلریز ترنجبینی بسته بندی آنتیک

قیمت گز گلریز براساس اینکه چه نوع گز تولید شده ای انتخاب گردیده است متفاوت می باشد که یکی از نمونه های به فروش رسیده تولیدات گز بسته بندی با طعم ترنجبینی آنتیک اصفهان می باشد.

قیمت انواع گز اصفهان

تولید کننده گز اصفهان آنتیک

تولید کنندگان گز در اصفهان را می توان از تعداد بی شماری معرفی کرد و نام برد که هر یک همراه با نام های تجاری مختلفی تولیدات خود را در بازار فروش معرفی کرده اند. البته تولیدات گز هر بخشی نیز متفاوت تر از دیگری بوده است. مانند گز آنتیک اصفهان، این برند تولید کننده یکی از محبوب ترین برندهای تولید کننده در اصفهان و سایر نقاط کشور می باشد.
تولیدات گز آنتیک اصفهان تولیداتی از قبیل همان گزهای لقمه ای آردی با سکه ای را شامل می باشد ولی تنوع در تولیدات گز آن بسیار بالا بوده و این امر منجر به پخش گز همراه با تنوع طعم، درصد مغز و بسته بندی در بازار شده است. تولیدات گز این آنتیک اعم از:

  • گز لقمه پسته بادام
  • گز آردی پسته بادام
  • گز سکه پسته بادام
  • گز لقمه شکلاتی
  • گز گلریز پسته بادام
  • گز مخصوص پسته بادام
  • گز مخصوص آردی پسته
  • گز مخصوص انگبین لقمه
  • گز آردی لقمه کادویی

قیمت گز گلریز

تولیدات گز ترنجبینی گلریز در بازار گز

حال علاوه بر وجود تولیدات گز آنتیک اصفهان اشاره ای می کنیم به طعم های تولیدی از گزها که طعم های مختلف از انگبین های گیاهی و دیگر اسانس ها را شامل می شوند و یکی از انها تولیدات گز با طعم ترنجبینی بوده اند و نمونه ی در نظر گرفته شده مربوط به گز ترنحبینی گلریز می باشد که این گز گلریز ترنجبینی برش های سکه ای مانند در نوع گز آردی و یا سکه ای را دارد.

قیمت گز گلریز

قیمت عمده گز ترنجبینی گلریز بسته بندی

قیمت فروش هر گزی با توجه به خصوصیت تولیدی هر گزی متفاوت می باشد که دلایل مختلف خود را به همراه دارد. و در این بخش که عمده تولیدات گز ترنجبینی گلریز بسته بندی شده ارائه می گردد بنابر عرضه ی مستقیمی که از گز در بازار صورت می گیرد همواره بهترین و نازلترین نرخ قیمت را شامل بوده و علاوه بر پخش داخل تامین کننده ی گز در بازارهای صادراتی نیز می باشد.

بهترین مارک گز اصفهان

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز شکلاتی اصفهان

فروش گز شکلاتی سه مغز اصفهان آنتیک

گز شکلاتی اصفهان که از دسته تولیدات متنوع انواع گزهای طعم دار با مغزدار بوده …

کانال تلگرام