بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصل / قیمت گز ۱۸ درصد اصل

قیمت گز ۱۸ درصد اصل

قیمت گز ۱۸ درصد می تواند در انواع گوناگونی تهیه و تولید شده باشد بنابراین با قیمت های ارزان و گران به فروش می رسد. اما اینکه این قیمت گز اصل ۱۸ درصد در بازار با چه نرخ قیمتی ارائه شده است متغیر می باشد.

قیمت گز 18 درصد

درصد مغز تولیدی در بین انواع گز

این گزی که در پایتخت تولید گز ایران عرضه می شود گزهای از نوع مغزدار تا بی مغز را شامل می گردند و هر یک همراه با طعم های نیز بوده اند. در بازار فروش گز هم می توان دید که فروش تمامی تولیدات نوع گز برای خود طرفداران مخصوص به خود را دارد.
اما اینکه این گزهای مغزدار عرضه شده در بازار همراه با چه درصد مغز بوده اند متفاوت در بین برندهای تولید کننده ارائه می گردد. اما عرف بازار تولید گز مغزدار برگرفته از این درصد ها می باشد که عبارتنداز:

 1. گز مغز پسته بادام _ ۵ درصد
 2. گز مغز پسته بادام _ ۱۰ درصد
 3. گز مغز پسته بادام _ ۱۸ درصد
 4. گز مغز پسته بادام _ ۲۰ درصد
 5. گز مغز پسته بادام _ ۲۸ درصد
 6. گز مغز پسته بادام _ ۳۲ درصد
 7. گز مغز پسته بادام _ ۳۸ درصد
 8. گز مغز پسته بادام _ ۴۲ درصد

قیمت گز 18 درصد

گز ۱۸ درصد اصل تولیدات چه نوع گزی بوده است؟

هدف این بخش در ارتباط با فروش نوع گزهای ۱۸ درصد اصل با مغزهای پسته ای بادامی و یا مخلوط می باشد. و اصل درصد تولیدی که از گز ۱۸ درصد می توان تهیه کرد تولیدات تمام انواع و اقسام گزهای تولید شده تا به امروز بوده است.
منطور از گز ۱۸ درصد اصل این است که مغز مصرفی حال پسته و یا بادام شامل همان درصد واقعی بوده باشد و کمتر از این درصد مغز استفاده نشده باشد. چون هستند در بازار فروش گزهای با درصدهای را تعیین و در بازار عرضه می کنند و این امر منجر به فروش با قیمت های ارزان و اختلاف در قیمت فروش هر یک از این انواع گز های درصد واقعی با تقلبی می شود. چون گز ۱۸ درصد.

قیمت گز 18 درصد

تفاوت تولید گز درصد اصل با دیگر انواع گزها چیست؟

تفاوتی که در تولید گز درصد واقعی با اصل وجود دارد این است که در نوع گز اصل درصد واقعی مغز مصرف شده است در حالی که در نوع تقلبی ان با درصد خیلی کمتری با طعم دهنده های نامرغوبی استفاده شده است و این امر منجر به بی کیفیت جلوه دادن این درصد گز در تمامی بازارهای مختلف می گردد. پس بسیار موثر در قیمت فروش نیز می باشد.

قیمت گز 18 درصد

فروش عمده گز ۱۸ درصد اصل با قیمت مناسب

بنابراین براساس وجود این انواع گز درصد اصل با نوع تقلبی در بازار می توان در این بخش نیز هر یک از انواع انها را تهیه نماید. چون هستند برخی از بازارهای ایران که خواهان خرید این نوع گزها بوده اند.
و اما فروش گز ۱۸ درصد اصل پسته بادام با قیمت های مناسب و ارزان را در این بخش یک خرید مستقیم و بدون واسطه را برای شما از برند گز اصفهان بلداجی پیشنهاد می کنیم.

 • گز ۱۸ درصد اصل پسته بادام دالمن
 • گز ۱۸ درصد اصل پسته بادام نیکومنش
 • گز ۱۸ درصد اصل پسته بادام اسپاتنا
 • گز ۱۸ درصد اصل پسته بادام کرمانی
 • گز ۱۸ درصد اصل پسته بادام معراج
 • گز ۱۸ درصد اصل پسته بادام شاهکار
 • گز ۱۸ درصد اصل پسته بادام اثلی ۳۰۳
شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز سوهان لقمه ای

خرید گز سوهان لقمه ای اصل اعلا قربانی

گز سوهان لقمه ای اصل قرباني که از جمله توليدات مرغوب، درجه يک باکيفيت و …

کانال تلگرام