بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / لیست قیمت گز دالمن ۱۸ درصد بادام

لیست قیمت گز دالمن ۱۸ درصد بادام

قیمت گز دالمن ۱۸ درصد بادام را می توان گفت متفاوت در نوع بسته بندی با کیلویی عرضه و به فروش می رسد و این امر بنابر لیست متنوعی که از تولید این گز دارا بوده است که قیمت مناسب و ارزان در این بخش به فروش می رسد.

قیمت گز دالمن ۱۸ درصد بادام

گز دالمن اصفهان

گز دالمن اصفهان

این شرکت افتخار دارد که بزرگترین و مجهزترین کارخانه گز جهان را در زیربنایی به مساحت بیش از چهار هزار متر مربع ایجاد نموده است. این شرکت که با برند ثبت شده ی دالمن قدم به بازارهای ایرانی و جهانی گذاشته است. و با تکیه بر نیروهای متخصص و همچنین مدیران کارآمد به دنبال ایجاد تحولاتی اساسی در این حوزه میباشد. تا چهره ای متفاوت از سوغات سنتی اصفهان به بازارهای مدرن جهانی عرضه نماید.

قیمت گز دالمن ۱۸ درصد بادام

لیست تولیدات انواع گز ۱۸% دالمن

هر شرکت و برند تولید کننده ی گزی تولیداتی از قبیل گزهای لقمه ای آردی را دارا بوده است اما با خصلت های متفاوت در تولید. حال یکی از این شرکت های درنطر گرفته شده ی تولید کننده ی گز در قطب اصفهان دالمن بوده است و لیستی از محصولات تولیدی این برند را اگر بخواهیم معرفی کنیم مجموعه ای از تولیدات متنوع گز را شامل می گردد اعم از:

  1. گز مغز بادام
  2. گز مغز پسته
  3. گز مغز پسته بادام

قیمت گز دالمن ۱۸ درصد بادام

که وجود این سه مدل گز مغزدار درصد های متفاوت از این مغزها با تنوعی از بسته بندی های مدرن و شکیل روز را دارا هستند. برای مثال می توان در ادامه به معرفی بخشی از تولیدات گز ۱۸% دالمن اشاره کرد که عبارتنداز:

  1. گز ۱۸% مغز بادام
  2. گز ۱۸% مغز پسته
  3. گز ۱۸% آبرنگی
  4. گز ۱۸% گلدانی
  5. گز ۱۸% کلاسیک
  6. گز ۱۸% فانتزی

قیمت گز دالمن ۱۸ درصد بادام

معرفی تولیدات گز مغز بادام دالمن

ما در نظر داریم که در این بخش به معرفی تولیدات صورت گرفته از مغز بادام این برند اشاره کرده و توضیحاتی مختصر راجع به ان دهیم. پس وجود این گزهای مغز بادام دالمن که می تواند علاوه بر درصد های ۱۸% مغز همراه با درصد های دیگری چون مغز بادام ۲۸% با ۳۸% را هم دارا بوده باشد. علاوه بر مدل های بسته بندی شده در نوع فله ای نیز قابل عرضه می باشد.

قیمت گز دالمن ۱۸ درصد بادام

عمده فروشی انواع گز دالمن به قیمت درب کارخانه

این بخش که یکی از نمایندگی های فروش و پخش مستقیم محصولات تولیدی گز دالمن از درب کارخانه بوده است بهترین فرصت را برای عمده خریداران گز در کشور و بازارهای صادراتی فراهم ساخته است تا در کمترین زمان گزی تازه و درجه یک با قیمت های مناسب و ارزان را خریداری نماید.

قیمت گز دالمن ۱۸ درصد بادام

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی پاکتی

فروش گز زعفرانی پسته بادام پاکتی قیمت مناسب

گز زعفرانی پاکتی از نوع مغزدار پسته بادام که عرضه ی بازار مصرف گردیده است …

کانال تلگرام