بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / مرکز پخش گز آردی ترنجبینی مخلوط بسته بندی

مرکز پخش گز آردی ترنجبینی مخلوط بسته بندی

مرکز پخش گز آردی این مجموعه که پخشی همانند تولیدات گزهای لقمه ای تنوعی از طعم و مزه ها با برندهای تولیدی مختلف بوده است در این مرکز با طعم های ترنجبینی از نوع مخلوط بسته بندی شده به فروش می رسد.

مرکز پخش گز آردی

انواع گز آردی پخش در بازار ایران

اگر نگاهی به بازار گز اصفهان با بلداجی بکنیم میبینیم که هر یک از تولید کنندگان گز این شیرینی سنتی ایرانی ان را با تنوعی از طعم ها و بسته بندی ها روانه ی بازار مصرف کرده است. و نمونه های موجود از گزهای تولیدی در بازار گزهای آردی با لقمه ای و گزهای برشی بوده است. و این پخشی که از تولیدات گزهای آردی صورت گرفته است می توان به وجود تولیداتی من جمله موارد زیر اشاره کرد که اعم از؟

  • گز آردی پسته بادام بسته بندی
  • گز آردی پسته بادام کیلویی
  • گز آردی پسته بادام کادویی
  • گز آردی پسته بادام طعم دار

طعم های تولیدی گز آردی چیست؟

و اما طعم های تولیدی از این گزهای آردی دیده ایم که همانند گزهای لقمه ای تنوعی از طعم ها را به خود گرفته است که البته در مجموع تولیدات نوع گزهای لقمه ای بالاترین تنوع در تولید را دارا می باشد ولی می پردازیم به طعم های گوناگون از این تولیدات گزهای آردی که عبارتنداز:

  1. گز آردی با طعم نارگیل
  2. گز آردی با طعم انگبین
  3. گز آردی با طعم ترنجبینی
  4. گز آردی با طعم بیدمشکی
  5. گز آردی با طعم شیرخشتی

مرکز پخش گز آردی

گز آردی ترنجبینی مخلوط چگونه است؟

انچه را که این مجموعه این بار برای فروش گزهای آردی درنظر گرفته است تولیدات نوع گزهای آردی با طعم ترنجبینی و مغزهای مخلوط پسته و بادام بوده است و خصوصیت تولیدی این گز به این صورت می باشد که همراه با درصد های بالا و پایین از این دو مغز با وزن های متفاوت از بسته بندی که طرح های مختلفی را نیز دارا می باشد است. از لحاظ فروش نیز می توان گفت که طرفداران مخصوص به خود را دارد.

مرکز پخش گز آردی

مرکز پخش عمده گز آردی بسته بندی

به این ترتیب که مرکز پخش عمده بازار گزستان همراه با ارائه و پیشنهادات مختلف از این گزهای بسته بندی آردی مخلوط می توانید با قیمت های متفاوت اما مناسب تولیدی بخش اصفهان بلداجی تهیه و خریداری نماید.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گز آردی ممتاز ۲۵۰ گرمی به روسیه

گز آردی ممتاز 250 گرمی‌ یکی از شیرینی های اصیل ایرانی است که علاوه بر بازار داخلی نیز در سراسر جهان از شهرت بسیار بالایی برخوردار است و متقاضیان بسیاری را در سط

کانال تلگرام