بازرگانی گز آراد
خانه / گز بلداجی / نمایندگی فروش گز بلداجی در ارومیه

نمایندگی فروش گز بلداجی در ارومیه

نمایندگی فروش گز را می توان از برندهای تولید کننده ی مختلف گز در بازار معرفی کرد. که عرضه ی گز در این نمایندگی فروش اینترنتی فروشی از عمده برندهای تولید کننده ی مختلف گز اصفهان با بلداجی همراه بوده است.

نمایندگی فروش گز

تولید کنندگان گز ایران بلداجی

خب این تولید کنندگان گز شیرینی سنتی ایرانی تولید کنندگان ماهر و حرفه ای پایتخت گز ایران بلداجی با اصفهان بوده اند که با تجربیاتی که از گذشتگان به ارث برده اند تا به امروز توانسته اند این تهیه و تولید شیرینی سنتی ایرانی گز را حفط کنند و منجر به مشهور شدن در بازارهای جهانی شده است در نتیجه همراه با سفارشات عمده جهت صادرات به کشورهای مختلف همراه گشته است. پس تولید کنندگان گز بلداجی اصفهان با تولیدات انبوه و عمده از انواع گزها بهترین شیرینی سنتی و سالم و مغزی را در سراسر جهان عرضه می کنند.

نمایندگی فروش گز

انواع تولیدات گز در پایتخت گز ایران بلداجی

و اما این تولیدات انواع گز شیرینی سنتی ایرانی در پایتخت گز ایران بلداجی که شامل همان تولیدات نوع گزهای معروف چون لقمه ای با آردی و سکه ای بوده است هر سه مدل را می توان در بازار با تنوعی از طعم و مزه ها، برندها و بسته بندی ها تهیه کرد. که برای دسته بندی کردن این انواع تولیدات گز پایتخت ایران بلداجی می توان به موارد زیر اشاره کرد که اعم از:

 1. گز بدون مغز
 2. گز مغزدار
 3. گز سوهانی
 4. گز کیلویی
 5. گز بسته بندی
 6. گز لقمه ای آردی
 7. گز پسته بادام
 8. گز مخلوط
 9. گز انگبین گیاهی

و … .

انواع گز بلداجی در بازار ارومیه

و اما نمونه های موجود و تولید شده از گزهای بلداجی در بازار ارومیه که شامل تولیدات گزهای معرفی شده در بخش های قبل بوده است، هر یک از برندهای تولید کننده ی متفاوتی تشکیل شده است و طبق تقاضای بازار ارومیه نمونه های گوناگون از این تولیدات گز در بازار عرضه می شود. برخی از این انواع گز بلداجی که در حال حاضر در بازار ارومیه به فروش می رسد عبارتنداز:

 • گز لقمه ای آردی پسته
 • گز لقمه ای آردی بادامی
 • گز لقمه ای آردی مخلوط
 • گز لقمه ای آردی انگبینی
 • گز لقمه ای آردی کیلویی

سفارش توزیع اینترنتی گز

نمایندگی فروش اینترنتی عمده گز بلداجی

به این ترتیب می توانید در این نمایندگی فروش اینترنتی گز بلداجی در ارومیه سفارشات خود از تهیه و خریداری کردن گز به صورت عمده جهت پخش در بازار ارومیه را از این مرکز درخواست دهید که شامل بهترین برندها از تولیدات گز تازه و مرغوب همراه بوده است.

خرید گز لقمه ای

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز آردی ۴۲ درصد مغز پسته بلداجی

یکی از پر فروش ترین گز های آردی، فروش گز آردی ۴۲ درصد مغز پسته بلداجی است. فروش گز آردی بلداجی ۴۲ درصد با مغز پسته مرغوب صورت می‌گیرد و به روش های مختلفی به باز

کانال تلگرام