بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / خرید انواع گز آردی مغز دار بادام اصفهان

خرید انواع گز آردی مغز دار بادام اصفهان

گز یکی از سوغاتی های خوش مزه و معروف اصفهان می باشد که در انواع مختلف طعم ها و مدل ها تولید می شود گز آردی مغز دار یکی از این نمونه ها است. گز آردی مغز دار بادام به دلیل طعم خوب و دلنشینی که دارد یکی از نمونه هایی است که خریداران بسیاری متقاضی تهیه آن می باشند.  

خرید گز آردی مغز دار با درصد های گوناگون از مغز در اصفهان کار آسانی می باشد زیرا مراکز تولید زیادی در این شهر وجود دارد

خرید انواع گز آردی مغز دار بادام اصفهان

از ترکیبات گز چه می دانید؟

از ترکیبات گز چه می دانید؟

گز یکی از شیرینی های معروف و سنتی ایران است که مورد توجه بسیاری از افراد می باشد یکی از سالم ترین منابع انرژی برای بدن است که در آن از هیچ گونه ماده نگهدارنده و افزودنی استفاده نمی شود بنابراین می ‌توانید با اطمینان از آن استفاده کنید.

در تولید گز از مواد طبیعی مانند عسل، مغز پسته، بادام و سایر مغز های دیگر، سفیده تخم مرغ، ترنجبین استفاده می شود و مهم ترین ماده موجود در گز که آن را خاص می کند وجود عصاره گیاهی انگبین می ‌باشد که از درخت گز گرفته می شود.

با توجه به ترکیباتی که در گز وجود دارد متوجه می‌شویم که گز یک نوع شیرینی بسیار مقوی است که در آن از قند طبیعی فروکتوز استفاده می شود که برای کودکان و افراد سالخورده بسیار مفید می باشد زیرا قند موجود در گز انگبین برای افرادی که مبتلا به دیابت می باشند مضر نیست.

همچنین باعث تقویت اعصاب و قوای جسمانی می شود. انگبین موجود در گز طبع گرم و خشک دارد و در ماه های شهریور و مهر از تنه و ساقه گیاه گز گرفته می شود.

استفاده از انگبین در تولید گز باعث می شود که گز رطوبت خود را نگه دارد و نرم و تازه بماند و همچنین خاصیت چسبندگی و شکنندگی گز نیز به همین ماده برمی گردد.

از انگبینی که برای تولید گز استفاده می شود به عنوان ماده دارویی نیز استفاده می شود زیرا ارزش غذایی بالایی دارد و دارای مواد معدنی کلسیم و منیزیم به مقدار زیاد می باشد. 

سفارش گز آردی مغز دار پسته ای بلداجی

سفارش گز آردی مغز دار پسته ای بلداجی

 یکی از شهر هایی که گز مرغوب تولید می کند منطقه بلداجی می باشد که گز آردی بلداجی یکی از نمونه های معروف تولید شده در این منطقه می باشد که مورد توجه بسیاری از افراد و حتی بازارهای خارجی می باشد. 

برای سفارش گز آردی از نوع مغز دار می توانید مستقیم به کارگاه ها، کارخانه های تولید گز مراجعه کنید و یا از طریق سایت های فروش با مراکز فروش اصلی ارتباط برقرار کنید و سفارشات خود را ثبت کنید.

از آن جا که گز آردی مغز دار پسته ای بلداجی مورد توجه افراد بسیاری قرار دارد سفارش این نوع گز بالا است.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گز آردی ممتاز ۲۵۰ گرمی به روسیه

گز آردی ممتاز 250 گرمی‌ یکی از شیرینی های اصیل ایرانی است که علاوه بر بازار داخلی نیز در سراسر جهان از شهرت بسیار بالایی برخوردار است و متقاضیان بسیاری را در سط

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام