بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / خرید و فروش گز آردی اصفهان

خرید و فروش گز آردی اصفهان

خرید گز آردی اصفهان که از تولیدات گزهای آردی مغز پسته ای، بادامی با مخلوط می باشد همراه با درصد های متفاوت این مغزها با نرخ قیمت بالا و پایین برای پخش در بازار ایران و عرضه به تمام قنادی های سرتاس کشور در نوع کیلویی و بسته به فروش می رسد.

خرید عمده گز بادام

معرفی انواع گز آردی تولید در بازار

طبق معرفی های که از گز این شیرینی سنتی ایرانی صورت گرفته است می بینیم که جزء محصولات و شیرینی جات های بوده است که دارای ارزش غذایی بالای بوده و نمونه ی اصیل و سنتی شیرینی ایرانی که در سرتاسر بازارهای جهانی پرطرفدار و پرفروش می باشد.
انچه از این شیرینی ایرانی تهیه و تولید گشته است نمونه های گز آردی با لقمه ای و گزهای سکه ای می باشد در درجه ی اول پرفروش ترین انها گزهای لقمه ای بوده بعد گز آردی و نهایت سفارشاتی از گزهای سکه ای را می توان دید. موضوع و بحث این بخش در ارتباط با نوع گز آردی تولید شده در بازار می باشد که چون گزهای لقمه ای در نوع مغزدار به صورت بسته بندی و کیلویی همراه با انواع طعم انگبین های گیاهی بوده است. از انواع بسته بندی گز آردی که می توان در بازار تولید و فروش نام برد و معرفی کرد عبارتنداز:

 1. گز آردی پسته بادام کلاسیک
 2. گز آردی پسته بادام رویال
 3. گز آردی پسته بادام لوکس
 4. گز آردی پسته ای طلایی
 5. گز اردی بادامی نقره ای
 6. گز آردی پسته چوبی

مرکز پخش گز آردی

تفاوت تولیدات گز آردی با لقمه ای چیست؟

تفاوتی که در گزهای آردی با لقمه ای می توان دید و نام برد به این صورت می باشد که گزهای آردی برشی متفاوت از گزهای لقمه ای دارد و در نوع بسته بندی این گز آردی همراه با آرد مخصوص گز پرشده تا گز تازگی خود را حفظ نماید. همچنین این گز اردی برش های متنوعی را دارا است و پرفروش ترین انها گزهای آردی گلریز هستند.

فروش گز آردی

گز آردی اصفهان عمده در خرید اینترنتی

عمده گز آردی اصفهانی که در این مرکز خرید اینترنتی ارائه گردیده است تولیدات معرفی شده و نام برد از برندهای گوناگون بوده که به طور مستقیم در بخش های تولیدی گز ایران ارائه می گردند. یکی از عمده خریداران گز آردی فله ای قنادی های سرتاسر کشور هستند که می توانند سفارش تولید گز تازه آردی با مغزهای پسته ای بادامی را درخواست دهند. طعم این گز آردی اصفهان اعم از:

 • گز آردی اصفهان_ انگبینی
 • گز آردی اصفهان_ بیدمشکی
 • گز آردی اصفهان_ ترنجبینی
 • گز آردی اصفهان_ شیرخشتی
 • گز آردی اصفهان_ علفی
 • گز آردی اصفهان_ نارگیلی

فروش گز آردی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز بدون مغز آردی ۴۵۰ گرمی ممتاز

با وجود اینکه این روزها انواع و اقسام شیرینی های مختلف را در بازار کشورمان مشاهده می کنیم، اما همچنان فروش گز بدون مغز 450 گرمی آردی ممتاز از رونق فراوانی برخور

کانال تلگرام