مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و قیمت گز پسته ای درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل تولیدی گز پسته ای در واحد های تولیدیخرید انواع گز پسته ای با قیمت مناسب بازار پخش فروش

گز زعفرانی پسته

گز پسته ای نمونه ی پرفروش ترین مدل گز تولیدی بوده است که با قیمت خرید مناسب از تولیدات عمده و تولیدات اعلا و درجه یک در این بخش به فروش می رسد جهت تامین بازار های صادراتی و بازار های فروش داخلی.

انواع مدل تولیدی گز پسته ای در واحد های تولیدی

واحد های تولید کننده ی گز در ایران را می توان در درجه ی نخست به قطب های تولیدی این محصول اشاره کرد که شامل پایتخت گز ایران اصفهان و بلداجی بوده است که البته تولیدات خاص از مدل های دیگر گز نیز در بخش های مختلفی از واحد های تولید کننده ی شیرینی جات تبریز نیز تهیه می شود که تولیدات گز تبریز معروف به گز نوقا می باشد و نوع اصیل از تولیدات گز ایرانی همان تولیدات گز بخش اصفهان بلداجی بشمار می رود.

گز زعفرانی پسته

و اما تولیدات ارائه شد ه ی بخش های تولید کننده ی گز در اصفهان و بلداجی، که همان تولیدات معروف از بازار فروش در مدل های گز لقمه ای و گز آردی بوده است و همانطور که در بخش های قبل نام بردیم، هر کدام از تولیدات برای خود دارای ویژگی های مختلفی از تولیدات را شامل می باشد. به عنوان مثال می توان به تولیدات گز لقمه ای و یا آردی اشاره کرد که هر کدام از این تولیدات برای خود در نوع مغزدار با بی مغز تهیه می شوند، و برگرفته از طعم های مختلف انگبین های گیاهی.

گز پسته ای شاهکار

از نظر نوع بسته بندی نیز باز در تنوعی از طرح های مختلف الهام گرفته از بخش های مختلف طراحی و به کار رفته است. در اصل روزانه می توان شاهد طرح های مختلف از نوع بسته بندی در محصول گز بوده باشیم ولی از نظر کیفیت و طعم در تولید از زمان گذشته تا به امروز با حفظ همان طعم و مزه ی سنتی برترین تولیدات از گز ایرانی را به بازار ارائه نموده اند.

در ببین تولیدات از نوع گز های مغزدار که شامل گز پسته ای، گز بادام با گز مخلوط نمونه های پرفروش محسوب می شود تولیدات دیگر گز های مغزدار از نوع مخصوص و یا سفارشی تهیه می شود که معروف به گز آجیلی، گز گردویی، گز فندوقی بوده اند که به ندرت در امر تولیدات واحد های تولیدی به کار می رود و تهیه می شود.

و اما یکی از تولیدات گز مغزدار که نمونه ی پرفروش و پرطرفدار گز ها محسوب می شود گز پسته ای بوده و عمده و اساس تولیدات برپایه ی همین گز پسته ای می باشد. تولیدات از گز پسته ای را می توان در دو مدل های برش گزی دید اما با خصوصیت هایی همچون گز پسته ای با درصد های متفاوت، گز پسته ای با طعم های زعفرانی، بیدمشکی، انگبینی، ترنجبینی و … . و اینکه گز پسته ای لقمه ای و آردی از نوع فله ای و کادویی، از جمله موارد تولید شده در این گروه تولید کننده ی گز پسته ای محسوب می شود.

خرید انواع گز پسته ای با قیمت مناسب بازار پخش فروش

جهت سفارش و خرید عمده انواع گز پسته ای اعم از تولیدات گز پسته ای لقمه ای و گز پسته ای آردی با درصد های متفاوت و طعم های گوناگون در این بخش امکان تهیه تولید انواع گز پسته ای از نوع محصوص و سفارشی وجود دارد. پس براساس درصد های بالا و پایین این گز پسته ای می توانید تولیدات این گز پسته ای را با قیمت های مناسب از بخش تولیدی گز در اصفهان با قیمت های اعلا، تولیدات به روز، تازه و باکیفیت بهره مند گردید.

صادرات گز به امارات

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید