بازرگانی گز آراد
خانه / گز پسته / خرید گز زعفرانی لقمه ۳۸% پسته کرمانی

خرید گز زعفرانی لقمه ۳۸% پسته کرمانی

گز زعفرانی پسته

گز زعفرانی پسته کرمانی که از درصد مغزهای ۳۸% با سایز بسته بندی ۴۵۰ گرمی بوده اند در این بخش از مرکز فروش عمده گز کرمانی می توانید یک خرید خود از محصولات گز کرمانی چون تولیدات گز مخصوص لقمه زعفرانی و غیره را خریداری نماید.

تولیدات نوع گز ۳۸% مغزدار کرمانی

گز زعفرانی پسته

خب می دانیم که گز کرمانی یکی از برندهای برتر و محبوب گز بخش اصفهان بوده است که شهرت جهانی نیز دارد که تولیداتی که از این برند مشهور می توان نام برد و دسته بندی کرد وجود همان گزهای معروف لقمه ای با آردی اما با همان طعم اصیل گز سنتی بوده است. که البته می توان به سایر محصولات تولیدی از این برند گز کرمانی اصفهان نیز اشاره کرد که عبارتنداز:

 1. گز کرمانی_ سوهان عسلی لقمه
 2. گز کرمانی_ سوهان عسلی تخت
 3. گز کرمانی_ سوهان گزی لقمه ای
 4. گز کرمانی_ پولکی طعم دار و مغزدار
 5. گز کرمانی_ نبات چوبی و شاخه ای

و اما تولیدات نوع گز لقمه ای با آردی کرمانی که دسته از درصد های متفاوت از مغزهای پسته و بادام  را شامل می شود که یکی از رده های تولیدی گز ۳۸% کرمانی بوده است که شامل:

 • گز آردی پسته ۳۸%
 • گز آردی بادام ۳۸%
 • گز لقمه ای پسته ۳۸%
 • گز لقمه ای بادام ۳۸%
 • گز لقمه ای زعفرانی ۳۸%

بوده است و دیگر درصد های تولیدی از گز کرمانی را می توان گزهای لقمه ای و آردی ۱۸% با گزهای لقمه ای و آردی ۲۸% الی ۴۲% مخصوص، فوق ممتاز، سفارشی دید که در سایز بسته بندی های متفاوت از ۲۵۰ گرمی، ۳۳۰ گرمی الی ۴۵۰ گرمی را دارا می باشد که نوع گز ۳۸% زعفرانی لقمه ای ان از نمونه های گز مخصوص مغز پسته ی ان بشمار می رود.

گز زعفرانی پسته

مرکز خرید آنلاین عمده گز زعفرانی پسته

مرکز خرید گز کرمانی در اصفهان که دارای فروشگاهی بزرگ در خیابان عبدالرزاق بوده است به سادگی امکان خرید ممکن می باشد اما این مرکز خرید آنلاین گز کرمانی یک مجموعه از نمایندگی های فروش و پخش اینترنتی بصورت عمده در سرتاسر بازار کشور و تامین سفارشات صادراتی از انواع گز کرمانی می باشد. بنابراین عمده خریداران محصولات گز کرمانی در این بخش می توانند سفارشات خود از اقسام مختلف تولیدات گز کرمانی من جلمه گز زعفرانی پسته ۳۸% را خریداری نمایند که البته براساس وجود بازارهای فروش متفاوت ارائه ی تولیدات دیگر از این گز زعفرانی پسته ای نیز ممکن می باشد مانند:

 1. گز زعفرانی پسته ۲۸%
 2. گز زعفرانی پسته ۱۸%
 3. گز زعفرانی بادام ۲۸%
 4. گز زعفرانی پسته ۳۲%
 5. گز زعفرانی پسته بادام پاکتی
 6. گز زعفرانی پسته کادویی ترمه

گز زعفرانی پسته

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز پسته بادام

قیمت گز لقمه پسته ای نیم کیلویی تازه درجه یک

گز لقمه پسته ای که دنیای متنوع از انواع و اقسام گوناگون گزها را دارا …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام