بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / سفارش تولید گز خوب بادام بسته بندی

سفارش تولید گز خوب بادام بسته بندی

سفارش تولید گز را می توان به دسته های مختلفی از تولیدات گز ها تقسیم بندی کرد. این سفارش تولید همراه با درصد های مختلف از مغزها نیز می باشد که سفارش این تولید هم مربوط به تولیدات گز بادام از نوع بسته بندی شده با برندهای گوناگون بوده است.

سفارش تولید گز

معرفی انواع گز خوب بسته بندی شده

گز خوب را می توان از دیدگاه های مختلف افراد معرفی کرد. برخی از افراد این گز خوب را از نظر طعم و مزه ی گز و یا از نظر نوع مغز مصرفی در تولید گز ان را خوب و خوشمزه نام می برند به هر حال دیدگاه های افراد برای این گز شیرینی سنتی ایرانی متفاوت می باشد. پس این تولید گز خوب بصورت بسته بندی و کیلویی در بازار موجود است. اما این وجود نوع گزهای بسته بندی متشکل از درصد های متفاوت، مغزهای گوناگون با طعم های متنوع را تشکیل داده اند. بنابراین تولیدات این گز خوب در بین هر مرکز تولیدی متغیر می باشد.

سفارش تولید گز

تولید بهترین گز بادام لقمه آردی

در بین وجود این انواع گز خوب می پردازیم به تولیدات نوع گز بادام که از دسته گزهای پرطرفدار و پرفروش بعد از گزهای پسته ای بوده است. این گز بادامی نیز همانند تولیدات گزهای پسته ای برای خود تنوعی از طعم ها با بسته بندی ها را به همراه دارد و بازار فروش مربوط به خود را نیز دارا می باشد. پس این تولیدات گز بادامی از تولیدات گزهای لقمه ای با آردی و گزهای سکه ای همراه می باشد و می توان گفت که نوع درجه یک و مرغوب ان برای فروش از درصد های چون موارد زیر تشکیل شده است.

  1. گز لقمه ای آردی- بادام ۱۰%
  2. گز لقمه ای آردی- بادام ۱۸%
  3. گز لقمه ای آردی- بادام ۲۸%
  4. گز لقمه ای آردی- بادام ۳۸%
  5. گز لقمه ای آردی- بادام ۴۲%

سفارش تولید گز

مرکز تولیدات انواع گز بادام بسته بندی

انچه از تولیدات این گز بادام بسته بندی برای فروش در این مرکز ارائه می گردد همواره تولیدات برندهای مختلف از گزهای اصفهان با بلداجی بوده است. تا بتوانیم و نیاز و تقاضای بازار خرید هر مرکزی را متفاوت تامین نمایم. پس شما نیز می توانید این انواع گزهای بادام بسته بندی شده را در این بخش با قیمت های متفاوت اما مناسب تهیه و خریداری نماید. وزن بسته بندی گزهای بادامی ارائه شده اعم از:

  • گز بادام بسته بندی- ۴۰ گرمی فانتزی
  • گز بادام بسته بندی- ۱۵۰ گرمی گلدانی
  • گز بادام بسته بندی- ۲۵۰ گرمی کلاسیک
  • گز بادام بسته بندی- ۳۵۰ گرمی آبرنگی
  • گز بادام بسته بندی- ۴۵۰ گرمی رویال
شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی پاکتی

فروش گز زعفرانی پسته بادام پاکتی قیمت مناسب

گز زعفرانی پاکتی از نوع مغزدار پسته بادام که عرضه ی بازار مصرف گردیده است …

کانال تلگرام