بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / صادرات گز آردی ممتاز ۲۵۰ گرمی به روسیه

صادرات گز آردی ممتاز ۲۵۰ گرمی به روسیه

گز آردی ممتاز ۲۵۰ گرمی‌ یکی از شیرینی های اصیل ایرانی است که علاوه بر بازار داخلی نیز در سراسر جهان از شهرت بسیار بالایی برخوردار است و متقاضیان بسیاری را در سطح جهان به خود اختصاص داده است. از همین جهت این شیرینی نیز جزو محصولات صادراتی محسوب می شود و به کشور های متقاضی به ویژه کشور روسیه صادر می گردد.

صادرات گز آردی ممتاز 250 گرمی به روسیه

آشنایی با انواع دسته بندی گز

آشنایی با انواع دسته بندی گز گز ها در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند. انواع این شیرینی اصیل ایرانی عبارت است از:

گز آردی: این شیرینی یکی از پر طرفدار ترین انواع گز ها است که سرشار از منابع پروتئینی، مواد آلی و ویتامین ها در ساختار خود می باشد. همچنین در ترکیب این شیرینی از شیره ترنجبین و یا از انجین استفاده می شود. از دیگر ویژگی‌ هایی که موجب شده است تا گز آردی از سایر شیرینی ها تمایز داشته باشد، ماندگاری بالای آن می باشد.

گز لقمه ای: این محصول نیز یکی از انواع گز هایی که پس از تولید، به قطعات کوچک و هم شکل برش داده شده و جزو پر استفاده ترین و پر طرفدار ترین انواع گز ها محسوب می شود.

گز برشی: این دسته از گز ها نیز ترکیبات شان مانند گز های لقمه ای و آردی می باشد. با این تفاوت که پس از ساخت توسط دستگاه های مخصوصی به اشکال مختلف‌ برش داده می شود.

گز سکه ای: این محصول نیز یکی از انواع گز های انگبینی است که در اندازه های متفاوت شبیه سکه شکل‌ دهی شده و در آرد قرار گرفته است و در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می‌ شود.

خرید بهترین گز آردی ممتاز ۲۵۰ گرمی اصفهان

خرید بهترین گز آردی ممتاز 250 گرمی اصفهان اصفهان از جمله استان‌ هایی که در آن تولید کنندگان بسیاری به تولید انواع گز فعالیت دارند. زیرا گز جزو یکی از اصلی ترین سوغاتی های این استان محسوب می‌ شود و می‌ توان گفت مرغوب ترین گز ها اختصاص به این استان دارد.

گز آردی اصفهان، در انواع متنوعی و در بسته بندی های ممتاز و مرغوبی به بازار عرضه می‌ شود که گز آردی ۲۵۰ گرمی یکی از پر طرفدار ترین انواع این محصولات می باشد و در سراسر کشور طرفداران بی شماری را جذب خود کرده است.

خریداران هنگام خرید گز آردی باید به نشان استاندارد و بارکدی که بر روی بسته بندی محصول درج شده است، توجه داشته باشند. زیرا این دو ویژگی نشان‌ دهنده این است که محصول مورد نظر طبق استاندارد های روز دنیا تولید شده است و تمامی مراحل تولید آن تحت نظر کارشناسان کیفی انجام شده است. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید گز آردی، می توانید از طریق درگاه های ارتباطی با مشاوران این سایت تماس برقرار کنید. زیرا این سایت از جمله یکی از مراکزی است که به فروش انواع و اقسام گز آردی اصفهان فعالیت دارد و این محصول را در بالاترین میزان کیفیت در اختیار خریداران قرار می دهد.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی مغز پسته

فروش گز آردی مغز پسته سکه ای دالمن

گز آردی مغز پسته ای که در نوع گلریز با گلدرشت در بازار فروش قابل …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام