بازرگانی گز آراد
خانه / گز پسته / عرضه گز کیلویی ۲۵ درصد پسته با قیمت مناسب

عرضه گز کیلویی ۲۵ درصد پسته با قیمت مناسب

گز کیلویی ۲۵% مغز پسته که در این بخش از بازار فروش اینترنتی عرضه می گردد در نوع فروشی عمده بصورت کیلویی نوع پاکتی و بسته بندی های کادویی با قیمت های مناسب و ارزان توزیع و پخش می گردد.

گز کیلویی 25%

قیمت های مناسب گز پسته ای کیلویی

گز پسته ای از جمله پرطرفدارترین نوع گز مغزدار در بین بازار متنوعی از گزها بشمار می رود که این امر در بین گزهای صادراتی نیز صدق می کند در واقع پرفروش ترین نوع و مدل گز مغزدار محسوب می گردد بنابراین وجود این گز مغز پسته ای را می توان در انواع و اقسام گوناگونی دسته بندی کرد که شامل مدل های مختلفی از گزها می شود مانند:

 1. گز پسته ای لقمه ای
 2. گز پسته ای آردی
 3. گز پسته ای سکه ای
 4. گز پسته ای نوقا

گز کیلویی 25%

حال وجود این چند مدل از گزهای پسته ای خود باز به چند زیر مجموعه ی دیگر تقسیم بندی می شود اعم از گز پسته ای با درصد های بالا و پایین مغزها همراه با عرضه ی کیلویی یا کادویی گز و دیگر عوامل که منجر به تنوع در تولید گز می شود. مغز پسته خود یکی از مغزیجات مقوی و خوشمزه ای بوده که بالاترین نرخ قیمت را در بین سایر مغزها دارد بنابراین گران قیمت ترین نوع گز هم گز مغز پسته ای بوده.

برای اینکه نوع گز پسته با قیمت مناسب را ارائه و معرفی کرد می توان گفت از چند جهت می توان گز پسته ای با قیمت مناسب را تهیه کرد و شامل این موارد می گردد.

 1. گز پسته ای با درصد پایین مغز
 2. گز پسته ای با وزن پایین بسته بندی
 3. گز پسته ای مدل نوقا تبریزی
 4. گز پسته ای پاکتی نیم کیلویی
 5. گز پسته ای کادویی ۴۰ گرمی
 6. گز پسته ای کادویی ۱۰۰ گرمی
 7. گز پسته ای کادویی ۲۰۰ گرمی

گز کیلویی 25%

مرکز فروش گز مغزدار کیلویی ۲۵ درصد

پس یکی از خصوصیت ها در تولید گز نوع مغز و مغزدار بودن ان می باشد که پایین ترین درصد مغز را گزهای ۱۰ درصد شامل می شوند و رفته رفته با درصد های بالای مغز که هر واحد تولیدی دارای درصدهای متفاوتی بوده اند. مانند گز ۲۵% پسته ای که در نوع فروش گز کیلویی ۲۵% و گز ۲۵% کادویی عرضه می شود و فروش را در هر دو مدل می توان تهیه کرد. البته این گز کیلویی ۲۵% تنها مربوط به نوع گز لقمه ای نبوده و می توان در نوع سفارشات مخصوص بصورت گز کیلویی آردی ۲۵ درصد نیز تهیه نماید.

گز کیلویی 25%

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی بلداجی

فروش گز آردی پسته ای فله بلداجی

گز آردی بلداجی که از نوع مغزدار و مغزهایی چون پسته ای، بادامی و مخلوط …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام