بازرگانی گز آراد
خانه / گز ارزان / فروش عمده گز ارزان بسته بندی در مشهد

فروش عمده گز ارزان بسته بندی در مشهد

فروش عمده گز ارزان بسته بندی شده در مشهد را می توانید از تولیدات تمام انواع مدل گزها اعم از مغزدار تا بی مغز را در این مجموعه از بین برندهای تولیدی مختلف با مناسب ترین نرخ قیمت خریداری نماید.

فروش ارزان گز سوهانی

معرفی انواع تولیدات گز ارزان قیمت

برای معرفی انواع گزهای تولید شده در مجموع باید اینطور بیان کرد که گزهای در مدل های لقمه ای آردی تهیه و تولید می شوند ولی همراه با تنوعی از بسته بندی ها تا مغزهای مختلف و دیگر خصوصیت های تولید که برای هر گزی اختصاص می دهند. پس در بازار فروش گز می توان به گزهای گران قیمت با گزهای ارزان اشاره کرد و این گز ارزان شامل تولیدات تمام انواع گزها می گردد و برای معرفی تولیدات این انواع گز ارزان در بازار به مواردی اشاره می کنیم که اعم از:

  1. گز ارزان پسته ای ۵ %- ۱۰%
  2. گز ارزان بادامی ۵ %- ۱۰%
  3. گز ارزان مخلوط ۵ %- ۱۰%
  4. گز ارزان بی مغز لقمه ای
  5. گز ارزان مخلوط سکه ۱۸%

فروش عمده گز ارزان

انواع بسته بندی گز ارزان لقمه آردی

و اما مدل و نوع بسته بندی که برای گزهای ارزان قیمت ارائه داده اند می تواند در مدل های پاکتی با وزن های ۵۰۰ گرمی بوده باشند و یا مدل های جعبه کادویی در وزن های مختلف که ارزان ترین وزن بسته بندی گز در نوع لقمه ای آردی به شرح زیر می باشد.

  • گز بسته بندی ارزان کادویی- ۱۰۰ گرمی
  • گز بسته بندی ارزان کادویی- ۲۰۰ گرمی
  • گز بسته بندی ارزان کادویی- ۲۵۰ گرمی
  • گز بسته بندی ارزان کادویی- ۳۰۰ گرمی

بازار خرید گز

عمده فروشی گز بسته بندی در بازار مشهد

بازار مشهد را بازاری همراه با فروش سوغاتی های مختلف و خوشمزه ای از ایران را می توان نام برد که اصلی ترین بازار فروش تنقلات شیرین در مشهد را تولیدات گز اصفهان بلداجی تشکیل داده اند. و در کنار فروش هر یک از این انواع گزهای اصفهان بلداجی در مشهد می توان شاهد هر نوع گزی از جمله گزهای درجه یک و مرغوب تا گزهای ارزان قیمت هستند.
پس در این مجموعه برای تهیه و خرید عمده جهت پخش در بازار های مشهد می توانید این انواع گزهای ارزان قیمت در نوع لقمه ای آردی همچنین مغزدار تا بی مغز را می توانید در این بخش به طور مستقیم و با نازلترین نرخ قیمت خریداری نماید که همراه با پیشنهاداتی از برندهای تولید کننده ی مختلف همراه بوده است.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز بسته بندی 250 گرمی

قیمت گز پسته بادام بسته بندی ۲۵۰ گرمی

گز بسته بندی ۲۵۰ گرمی که در نوع مغزدار با بی مغز عرضه ی بازار …

کانال تلگرام