بازرگانی گز آراد
خانه / گز آردی / فروش گز آردی مغز پسته سکه ای دالمن

فروش گز آردی مغز پسته سکه ای دالمن

گز آردی مغز پسته

گز آردی مغز پسته ای که در نوع گلریز با گلدرشت در بازار فروش قابل خریداری می باشند در این بخش از فروش انلاین از تولیدات گز آردی سکه ای دالمن ارائه می گردد با مغز پسته از درصد های متفاوت با قیمت مناسب.

محصولات تولیدی گز دالمن اصفهان

دالمن را نیز می توان یکی دیگر از برندهای تولید کننده ی گز در قطب تولیدی گز در اصفهان نام برد و معرفی کرد که همچون واحدهای تولیدی دیگر گز تولیداتی از قبیل گزهای لقمه ای با آردی را دارا بوده است که براساس درصد مغز پسته بادام و تنوع در مدل های بسته بندی تولیداتی متنوع از محصولات گز را دارا می باشد.

گز آردی مغز پسته

دسته بندی و ارائه ی لیست تولیدات این برند از گز اصفهان را می توان اینطور وصف کرد که در درجه ی اول دارای کیفیتی بالا در تولید بوده است و شامل طعم دهنده های سنتی از قبیل ترنجبین، انگبین در تولیدات گز خود استفاده می نماید. اول به مدل تولیدات گز لقمه ای دالمن می پردازیم که در چند نوع و مدل بوده اند که اعم از:

 1. گز لقمه ای پسته بادام ۱۰%
 2. گز لقمه ای پسته بادام ۱۸%
 3. گز لقمه ای پسته بادام ۲۸%
 4. گز لقمه ای پسته بادام ۳۸%
 5. گز لقمه ای پسته بادام زعفرانی
 6. گز لقمه ای پسته زعفرانی ۱۸%
 7. گز لقمه ای پسته زعفرانی ۲۸%
 8. گز لقمه ای بادام زعفرانی ۲۸%
 9. گز لقمه ای بسته بندی کلاسیک
 10. گز لقمه ای بسته بندی آبرنگی
 11. گز لقمه ای بسته بندی گلدانی
 12. گز لقمه ای بسته بندی کادویی
 13. گز لقمه ای بسته بندی فانتزی
 14. گز لقمه ای بسته بندی پاکتی

البته تمام موارد ذکر شده از تولیدات نوع گزهای لقمه ای دالمن هر یک برگرفته از وزن های متفاوتی بوده اند، بر این اساس که مطابق با نیاز بازار پخش و فروش عرضه نماید.

گز آردی مغز پسته

معرفی گز آردی سکه ای دالمن

خب بخشی دیگر از تولیدات گز دالمن در رابطه با تولیدات نوع گز آردی بوده است و گز آردی مغز پسته ای دالمن نیز متشکل از تولیدات نوع گز آردی سکه ای گلریز بوده است و درصد مغزهای پسته ای لحاظ شده در تولیدات گز آردی مغز پسته ای دالمن گز آردی ۲۸% با گز آردی ۳۸% پسته ای بوده است.

گز آردی مغز پسته

مرکز فروش انواع گز آردی مغز پسته بادام

مرکز و نمایندگی فروش سراسری گز دالمن را می توان این بخش از بازار اینترنتی معرفی کرد که دسترسی سریع و آسان را برای تمامی عمده خریداران گز در کشور و بازارهای صادراتی را فراهم اورده است. پس همراه با راههای ارتباطی قرار داده شده می توانید با مرکز در ارتباط باشید و سفارشات خود را به ثبت رسانید که عرضه ی تولیدات متنوع از انواع و اقسام گز اصفهان با انواع گز بلداجی تبریز برای بخش های مختلف از بازار کشور عرضه می شود.

گز آردی مغز پسته

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز لقمه پسته ای

فروش گز بدون مغز آردی ۴۵۰ گرمی ممتاز

با وجود اینکه این روزها انواع و اقسام شیرینی های مختلف را در بازار کشورمان مشاهده می کنیم، اما همچنان فروش گز بدون مغز 450 گرمی آردی ممتاز از رونق فراوانی برخور

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام