بازرگانی گز آراد
خانه / گز ارزان / فروش گز سوهانی عسلی لقمه ارزان قیمت

فروش گز سوهانی عسلی لقمه ارزان قیمت

فروش گز سوهانی در این بخش از بازار فروش اینترنتی گز عرضه ی نمونه های گوناگون و مختلف از تولیدات این گز سوهانی ها بوده است. فروش گز سوهانی ها می تواند همانند فروش گز لقمه ای از انواع مختلف دید و تهیه کرد که در این بخش بهترین فروش گز سوهانی ارزان قیمت عرضه می شود.
گز که جزء خانواده ی شیرینی ها بوده است تهیه و تولید این نوع شیرینی از نمونه های سنتی و سالم ترین نوع شیرینی به شمار می رود. پس بهترین انتخاب در بین تمامی انواع تنقلات شیرین بوده است. پس این تهیه و تولید گز در نمونه های مختلف از نظر طعم و مزه، مغز استفاده شده تا مدل های گوناگونی از بسته بندی ها می توان روبه رو شد. و یکی از محصولات تولیدی در بین این گروه گز با نام گز سوهانی معروف شده است.

فروش گز سوهانی ارزان

گز سوهانی چیست؟

همانطور که از نام ان معلوم است این گز سوهانی همراه با لایه ای از گز و سوهان بوده است پس می توان گفت ارزش غذایی ان دو برابر بوده است. مواد اولیه ی برای تهیه گز سوهانی که همان ترکیبات اولیه ی برای تولید گز را لازم دارد برای تهیه ی مایه ی سوهان به موادی چون:

 1. جوانه گندم
 2. عسل
 3. آرد
 4. تخم مرغ
 5. شکر

و … نیاز است.

فروش گز سوهانی ارزان

انواع تولیدات گز سوهانی

 1. گز سوهانی عسلی
 2. گز سوهانی نارگیلی
 3. گز سوهانی پسته ای
 4. گز سوهانی خلال بادام
 5. گز سوهانی زعفرانی
 6. گز سوهانی ساده

فروش گز سوهانی ارزان

فروش انواع گز سوهانی ارزان قیمت

در این بخش همانطور که دسترسی و خرید انواع گز لقمه ای و یا آردی امکان پذیر بوده است تهیه و خریداری انواع گز سوهانی نیز ممکن می باشد. وجود این انواع گز سوهانی در این بخش نیز قیمت فروش بالا و پایینی را دارا هستند. گز سوهانی ارزان قیمت برای فروش در این بخش از نمونه های کیلویی با بسته بندی شده همراه می باشد که می تواند مربوط به تولیدات بخش های از گز اصفهان و یا بلداجی بشمار رود که در مجموع درجه های کیفی در دو بخش یافت می شود که بتوان متناسب با تقاضا و نیاز بازار فروش گز سوهانی عرضه گردد.

فروش گز سوهانی ارزان

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پشمک گز

قیمت خرید پشمک گز لقمه ای

قیمت پشمک گز لقمه ای در بازار خرید فروش متغیر می باشد و این به …

کانال تلگرام