بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / فروش گز لقمه ای ۲۸% بادامی زعفرانی ۴۵۰ گرم

فروش گز لقمه ای ۲۸% بادامی زعفرانی ۴۵۰ گرم

فروش گز بادامی زعفرانی در این بخش از درصد مغزهای بادام ۲۸% تولید شده اند که در وزن بسته های ۴۵۰ گرم که مدل بسته بندی پاکتی درنطر گرفته شده است عمده در سرتاسر بازار ایران با جهان عرضه می گردد.

فروش گز انگبین صنعتی

لیست تولیدات انواع گز مغز بادام

اگر بخواهیم لیستی از تولیدات صورت گرفته ی گز را نام برد و معرفی کنیم به یک لیست از مجموعه تولیدات متنوع انواع گزها تقسیم بندی می شوند که هر یک از انها خصوصیت و ویژگی های منحصر به فرد در تولید را دارا هستند.

فروش گز بادامی زعفرانی

ما در این بخش به ارائه ی لیست تولیدات انواع گز مغز بادام می پردازیم و انچه از تولیدات گز مغز بادام در بازار عرضه شده اند وجود گزهای بادامی مدل های لقمه ای آردی با تنوعی از تولیدات را به همراه دارند که اعم از:

 1. گز مغز بادام_ زعفرانی
 2. گز مغز بادام_ نارگیلی
 3. گز مغز بادام_ ترنجبینی
 4. گز مغز بادام_ میوه ای
 5. گز مغز بادام_ کیلویی
 6. گز مغز بادام_ پاکتی
 7. و … .

فروش گز بادامی زعفرانی

تولیدات نوع گز لقمه ای ۲۸% چه هستند؟

خب با وجود این انواع گزهای مغز بادام که یکی از مدلهای برشی ان را تولیدات گز لقمه ای تشکیل داده اند می دانیم که از درصد های متفاوت این مغز بادام با سایر مغزها موجود هستند. اما حال این انواع گز لقمه ای ۲۸% چه هستند و از چه نوعی در بازار فروش عرضه شده اند عبارتنداز:

 • گز لقمه ای ۲۸%_ بادام
 • گز لقمه ای ۲۸%_ پسته
 • گز لقمه ای ۲۸%_ مخلوط
 • گز لقمه ای ۲۸%_ زعفرانی
 • گز لقمه ای ۲۸%_ کیلویی
 • گز لقمه ای ۲۸%_ پاکتی
 • گز لقمه ای ۲۸%_ کادویی

فروش گز بادامی زعفرانی

ویژگی گز بادامی زعفرانی بخش تولید

در بازار روز فروش گز انچه از تولیدات به روز و تازه ی گز در بازار پخش و فروش از سمت تولید کنندگان گز اصیل ایرانی عرضه شده است تولیدات مربوط به گز لقمه ای بادامی با طعم زعفران بوده است. این تولید صورت گرفته از گز مغز بادام با طعم زعفران در مدل های بسته بندی پاکتی بصورت فله بوده و وزن خالص ان را ۴۵۰ گرم تخمین زده شده است.

فروش گز بادامی زعفرانی

مرکز فروش گز ۴۵۰ گرم زعفرانی بادامی عمده

مرکز فروش بازار گز ایرانی آراد گز که عرضه ی تولیدات تازه و درجه یک از انواع و اقسام گوناگون گزها را در سرتاسر بازار کشور و جهان امکان پذیر کرده است بنابر یک فروش و خرید مستقیم از مرکز تولیدی بهترین فرصت را برای عمده خریداران گز فراهم ساخته تا در کمترین زمان نیز انچه از تولیدات گز مدنظر قرار گرفته را تهیه نمایند.

گز معراج

پس می توانید با ما از طریق راههای ارتباطی درنظر گرفته شده در ارتباط بوده و از قیمت های فروش هر یک از انواع گز لقمه ای ۲۸% مغز بادام به همراه سایر تولیدات انواع گزها آگاهی یابید.

فروش گز بادامی زعفرانی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی پاکتی

سفارش گز لقمه ای ۲۸ درصد پسته صادراتی

گز را بسیاری از افراد به خوبی شناخته و با انواع مختلف آنها نیز آشنایی دارند. این محصول از خوش طعم ترین و پرخاصیت ترین محصولاتی می باشد که در انواع متنوعی تولید

کانال تلگرام