بازرگانی گز آراد
خانه / سوهان گز / قیمت انواع سوهان گز لقمه بلداجی فله

قیمت انواع سوهان گز لقمه بلداجی فله

سوهان گز بلداجی

سوهان گز بلداجی که در نوع سوهان گزی فله ای با سوهان گزی های بسته بندی شده تهیه و تولید می گردد در این بخش از مرکز فروش بصورت عمده با قیمت مناسب از تولیدات گز سوهانی فله ای با برندهای متعدد و متفاوت توزیع و پخش می گردد.

انواع سوهان گزی تولید بلداجی

بلداجی پایتخت و قطب تولیدی گز کشور بوده است در واقع یکی از شهرستان های کوچک از توابع استان چهارمحال و بختیاری بوده است که بنابر رویش گیاه انگبین در این منطقه باعث شده است که گز در این بخش تهیه و تولید گردد. گیاه انگبین یکی از عصاره های طعم هایی بوده است که در تهیه و تولید گز مصرف می شود، بنابراین این امر منجر به این شده است که بلداجی یکی از قطب های تولید گز کشور محسوب گردد.

سوهان گز بلداجی

و اما انچه از گز در بلداجی تهیه و تولید می شود، شامل انواع و اقسام گوناگون از مدل گزهای لقمه ای، آردی با سکه ای بوده است و می دانیم که وجود تک تک این برش های گزی برای خود به دسته ها و مدل های مختلفی از تولیدات گز باز تقسیم بندی می شوند اعم از نوع مغزدار تا گز بی مغز که نوع مغزدار ان تماما دارای درصد های متفاوت از مغزهای پسته و بادام را تشکیل داده اند مانند:

 1. گز پسته ای لقمه آردی ترنجبین
 2. گز پسته لقمه آردی شیرخشتی
 3. گز بادام لقمه آردی ترنجبینی
 4. گز پسته لقمه آردی عسلی
 5. گز پسته لقمه آردی زعفرانی
 6. گز بادام لقمه آردی انگبین
 7. گز مخلوط لقمه آردی ترنجبین

سوهان گز بلداجی

و …. از دسته تولیدات مدل گزهای مغزدار بوده اند که برگرفته از درصد های متفاوتی هستند. از بین نمونه های گز بی مغز بلداجی می توان علاوه بر اینکه به تولیدات گز لقمه ای بدون مغز اشاره کرد یکی از پرطرفدارترین نوع و مدل گز بی مغز به سوهان گز لقمه ای معروف بوده است. این سوهان گز بلداجی باز به دسته های متفاوتی از تولیدات تقسیم بندی می شوند از لحاظ کیفیت با مدل بسته بندی که نمونه ای از انواع سوهان گز بلداجی اعم از:

 • سوهان گز بلداجی فله
 • سوهان گز بلداجی نیم کیلویی
 • سوهان گز بلداجی یک کیلویی
 • سوهان گزی بلداجی ۷۰۰ گرمی
 • سوهان گز بلداجی شاهکار
 • سوهان گز بلداجی اثلی ۳۰۳
 • سوهان گز بلداجی جهان نما
 • سوهان گز بلداجی قدس
 • سوهان گز بلداجی طلایی

سوهان گز بلداجی

فروش انواع گز سوهانی لقمه با قیمت مناسب

بنابر وجود این انواع گز سوهانی های تولید بلداجی هر یک همراه با نرخ قیمت های فروش متفاوتی هستند که دلیل بر درجه ی کیفی در تولید و نوع بسته بندی دارد به فروش می رسد. که تنوع در بین تولیدات گز سوهانی های بسته بندی تولید بخش اصفهان بالاتر بوده است که باز با برندهای مختلف می توان معرفی و پیشنهاد داد.

سوهان گز بلداجی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سوهان گز

خرید عمده سوهان گز مغزدار پسته

سوهان گز مغزدار را می توان از دسته تولیدات گز سوهانی بخش استان قم معرفی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام