بازرگانی گز آراد
خانه / گز پشمک / قیمت خرید پشمک گز لقمه ای

قیمت خرید پشمک گز لقمه ای

قیمت پشمک گز لقمه ای در بازار خرید فروش متغیر می باشد و این به دلیل وجود تنوع در تولیدات ارائه شده از این مدل پشمک گزها که بصورت عمده در سفارشات پخش و صادرات به کشورهای مختلف جهانی عرضه می گردد.

قیمت پشمک گز

وجود انواع گز لقمه ای در بازار تولید

گز را در سه مدل عرضه و روانه ی بازار مصرف نموده اند. ولی پرطرفداترین و پرفروش ترین انها را تولیدات گز لقمه ای شامل شده اند. و می بینیم که تنوع بالا در تولیدات گز هم مربوط به گزهای لقمه ای بوده است.

قیمت پشمک گز

گز لقمه ای موجود در بازار تولیدات گز ایران به دو دسته ی مغزدار با بی مغز تقسیم بندی می شود و از نظر طعم و مزه به چند دسته ی مختلف از طعم دسته بندی می شود. مانند:

 • گز لقمه ای پشمک
 • گز لقمه ای شکلاتی
 • گز لقمه ای میوه ای
 • گز لقمه ای انگبین دار
 • گز لقمه ای زعفرانی
 • گز لقمه ای بیدمشکی
 • گز لقمه ای نارگیلی
 • گز لقمه ای عسلی

قیمت پشمک گز

تولیدات صورت گرفته پشمک گز چگونه است؟

بازار فروش هر یک از این انواع گزهای لقمه ای طعم دار متفاوت بوده است و براساس تقاضای هر منطقه ای ارائه می گردد. و یکی از انتخاب های صورت گرفته تهیه ی نوع گز پشمکی لقمه ای می باشد. این پشمک گز لقمه ای طبق نامگذاری صورت گرفته ترکیب مایه ی گز با پشمک را به همراه دارد البته برخی از تولیدات در نوع مغزدار پسته ای هستند. نمونه های موجود در بازار از تولید پشمک گز لقمه ای اعم از:

 1. پشمک گز بسته بندی_ کریستالی
 2. پشمک گز بسته بندی_ کادویی
 3. پشمک گز بسته بندی_ کیلویی
 4. پشمک گز بسته بندی_ پت

قیمت پشمک گز

تولید کنندگان پشمک گز در ایران

تولید کنندگان و در اصل قطب تولیدی گز ایرانی اصفهان با بلداجی بوده است که البته تولیدات نوع خاصی از گزها نیز در تبریز هم تهیه و تولید می گردد. و در حال حاضر هم این تولیدات پشمک گز لقمه ای توسط تولید کنندگان پشمک در تبریز روانه ی بازار مصرف شده است. پشمک گز لقمه ای ایرانی در این قطب تولیدی با برندهای تولید کننده ی متفاوتی روانه ی بازار مصرف شده که عبارتنداز:

 1. گز پشمکی_ حاج عبدالله
 2. گز پشمکی_ آرامیس
 3. گز پشمکی_ آدلین
 4. گز پشمکی_ حاج عباس

قیمت پشمک گز

خرید اینترنتی عمده پشمک گز به قیمت روز

برای خرید عمده ی هر یک از این پشمک گزهای لقمه ای به قیمت روز بازار تولید می توانید در این مرکز سفارشات خود را به طور مستقیم به ثبت رسانید که یک عرضه ی بدون واسطه و مستقیم از مرکز تولیدی صورت می گیرد خریداری نماید.

قیمت پشمک گز

عمده پشمک گز لقمه ای از نوع تولیدات گزهای لقمه ای اصیل و سنتی ایرانی متفاوت تر در اصل در بین برخی از نمونه های تولیدی گز سنتی و اصیل ایرانی می تواند ارزان قیمت تر و یا گران قیمت تر بوده باشد.

قیمت پشمک گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی پاکتی

سفارش گز لقمه ای ۲۸ درصد پسته صادراتی

گز را بسیاری از افراد به خوبی شناخته و با انواع مختلف آنها نیز آشنایی دارند. این محصول از خوش طعم ترین و پرخاصیت ترین محصولاتی می باشد که در انواع متنوعی تولید

کانال تلگرام