بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / قیمت گز بادامی بسته بندی شده

قیمت گز بادامی بسته بندی شده

گز بادامی نمونه ی گز مغزدار در بین بازار گز با تولید کنندگان گز بوده است. این گز بادامی براساس درصد های تولیدی متفاوتی که صورت می گیرد می توان دید که به قیمت های متفاوتی نیز به فروش می رسد و فروش این بخش هم در نوع گز بادامی بسته بندی شده عرضه می گردد.

نمایندگی فروش انواع گز

تولیدات نوع گز بادامی چگونه اند؟

همانطور که گفته شد یکی از انواع گزهای عرضه شده در بین تولیدات گز وجود گزهای بادامی بوده اند که در دسته ی تولیدات گزهای مغزدار بشمار می روند ولی می توان دید و گفت که جزء گزهای مغزدار ارزان قیمت نیز محسوب می گردد. پس تولیدات صورت گرفته از گزهای بادامی شامل تمام انواع و اقسام گزها اعم از لقمه ای تا آردی با گزهای سکه ای را دربرگرفته است.
دیگر نمونه های توزیع شده از این گزهای بادامی برندهای تولید کننده ی متنوعی بوده اند که می تواند مربوط به بخش گز اصفهان و یا بلداجی بوده باشد در کنار این موارد درصد های تولیدی متفاوتی را نیز با طعم های مختلف شامل می گردد.

  1. گز بادامی_ بسته بندی شده
  2. گز بادامی_ کیلویی
  3. گز بادامی_ ترنجبینی
  4. گز بادامی_ نارگیلی
  5. گز بادامی_ بیدمشکی

گز بادامی

انواع گز بسته بندی شده در بازار فروش

فروش و پخش این بخش از گزهای بادامی که در نوع و مدل های بسته بندی شده انتخاب گردیده است می توان تنوعی بالای را در مدل های بسته بندی دید که عرضه شده اند. در بازار فروش گز ایران این گزهای بادامی بسته بندی شده براساس سلیقه و ذائقه های مختلف افراد که تهیه می گردد و وجود هر یک از این گز بادامی بسته بندی شده را می توان گفت درصد های تولیدی مختلفی را دارا می باشد.

  • گز بادامی بسته بندی_ ۱۰%
  • گز بادامی بسته بندی_ ۵%
  • گز بادامی بسته بندی_ ۱۸%
  • گز بادامی بسته بندی_ ۲۸%
  • گز بادامی بسته بندی_ ۳۸%

گز بادامی

پخش عمده گز بادامی بسته بندی شده با قیمت ارزان

قیمت گز بادامی بسته بندی شده در بازار را طبق معرفی های صورت گرفته از تولیدات این مدل گز در بخش قبل باید گفت که هر یک از انها فروش متفاوتی را دارا هستند. این عمده گز بادامی موجود در این مرکز فروش اینترنتی براساس درصد های معرفی شده عرضه می گردد پس می توانید در وزن های مختلف از بسته بندی با قیمت های بالا و پایین تهیه نماید ولی در مجموع به دلیل سفارشات خرید عمده ای که صورت می گیرد نرخ قیمت درب کارخانه ارائه می گردد. پس می توانید برای استعلام قیمت فروش گز بادامی بسته بندی با ما در تماس بوده باشید.

گز بادامی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی پاکتی

فروش گز زعفرانی پسته بادام پاکتی قیمت مناسب

گز زعفرانی پاکتی از نوع مغزدار پسته بادام که عرضه ی بازار مصرف گردیده است …

کانال تلگرام