بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / قیمت گز پسته بادام بسته بندی ۲۵۰ گرمی

قیمت گز پسته بادام بسته بندی ۲۵۰ گرمی

گز بسته بندی ۲۵۰ گرمی که در نوع مغزدار با بی مغز عرضه ی بازار فروش گردیده است در این بخش همراه با فروش تولیدات نوع گز بسته بندی مغز پسته بادام بوده که با قیمت مناسب و عمده برای بخش های مختلف از بازار داخل با صادرات را ارائه می دهد.

گز بسته بندی 250 گرمی

انواع وزن بسته بندی گز در بازار

در بازار پخش گز با مجموعه ای از انواع و اقسام گوناگون گزها روبه رو هستیم که هر یک با نام های تجاری مختلف، درصد های متفاوت مغزها، طعم های خوشمزه و بی نظیر سنتی و صنعتی با مدل های متنوع از بسته بندی ها و …. روبه رو می شویم.

گز بسته بندی 250 گرمی

موضوع این بخش هم در ارتباط با انواع بسته بندی گز در بازار می باشد و طبق گفته های پیشین خود یک گز هم در مدل کادویی و هم نوع کیلویی فله در بازار به فروش می رسد که تنوع در نوع گزهای بسته بندی براساس وزن و طرح های ارائه شده می باشد که البته پرشده از اقسام گوناگون گزها چون گزهای لقمه ای تا آردی و سکه ای و این وزن جعبه گز ها به ترتیب عبارتنداز:

 1. گز بسته بندی ۲۵۰ گرمی
 2. گز بسته بندی ۴۰ گرمی
 3. گز بسته بندی ۲۰۰ گرمی
 4. گز بسته بندی ۵۰۰ گرمی
 5. گز بسته بندی ۳۰۰ گرمی
 6. و … .

معرفی تولیدات نوع گز ۲۵۰ گرمی

گز بسته بندی 250 گرمی

فروش گز این بخش هم مربوط به نوع مدل بسته بندی گز ۲۵۰ گرمی بوده است و تولیدات صورت گرفته و ارائه شده از این وزن گز بسته بندی شده در بازار تمام مدل برش های گزی بوده که همراه با درصد های بالا و پایین مغزها با طعم ها می باشد که می توان اینطور دسته بندی کرد تولیدات این مدل از گز بسته بندی را اعم از:

 • گز ۲۵۰ گرمی مغز بادام
 • گز ۲۵۰ گرمی مغز پسته
 • گز ۲۵۰ گرمی مغز مخلوط
 • گز ۲۵۰ گرمی مغز فندوقی
 • گز ۲۵۰ گرمی طعم ترنجبین
 • گز ۲۵۰ گرمی مغز انگبین
 • گز ۲۵۰ گرمی مغز شکلاتی

فروش گز پسته بادام با قیمت مناسب

گز بسته بندی 250 گرمی

قیمت گز پسته بادام در بازار طبق وزن بسته بندی گز با درصد مغز لحاظ شده از عوامل تاثیر گذار بر قیمت فروش بوده اند. بنابراین در هر یک از بخش های مختلف بازار فروش با قیمت های متفاوتی همراه هستید و بنابر پخش و فروش عمده ای که در این بخش صورت می گیرد می توان گفت به قیمت درب کارخانه و مناسب عرضه می شود اما باز بنابر نوع درجه ی کیفی در تولید می توان با قیمت ارزان و گران این مدل گز را دسته بندی کرد.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی بلداجی

فروش گز آردی پسته ای فله بلداجی

گز آردی بلداجی که از نوع مغزدار و مغزهایی چون پسته ای، بادامی و مخلوط …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام