بازرگانی گز آراد
خانه / گز بلداجی / نمایندگی فروش گز پسته صادراتی بلداجی در تهران

نمایندگی فروش گز پسته صادراتی بلداجی در تهران

نمایندگی ها و شعب اینترنتی نمونه هایی از گز پسته صادراتی را به شیوه آنلاین در بازار های استان تهران پخش می کنند این محصول در بسته بندی های چند تایی قرار داده می شوند و حتی به صورت فله ای هم خرید و فروش می گردند.

نمایندگی فروش گز پسته صادراتی بلداجی در تهران

نگاهی بر شیرینی گز از گذشته تا حال

نگاهی بر شیرینی گز از گذشته تا حال اولین فردی که شیرینی گز را در چندین قرن پیش تولید کرد محمد علی شکرچیان از استان اصفهان بوده است که از دوران صفویان این شیرینی بسیار خوشمزه در بین مردم ایران بسیار پرطرفدار بوده است.

شیرینی گز از گذشته تا به حال قدمتی بالغ بر ۴۵۰ سال دارد و یکی از سوغاتی های شهر اصفهان به شمار می آید. ریشه اصلی این شیرینی از عصاره گزانگبین است که هنوز هم به صورت های مختلف و سفارشی تولید می گردد.

همانطور که می دانید یکی از تنقلات شیرین و معروف ایرانی گز لقمه اصفهان است که امروزه در شهرهای گوناگون از جمله یزد، کرمان، همدان، چهار محال و بختیاری و غیره توسط کارخانه های سازنده به شیوه صنعتی تولید می گردد.

شیرینی گز از گذشته تاکنون توسط مواد اولیه مرغوب مانند تخم مرغ، پسته، هل، مغز بادام و گلاب به شیوه های سنتی و صنعتی تهیه و ساخته می شود که از لحاظ ارزش غذایی در بین تمامی افراد جامعه زبانزد است.

امروزه بسیاری از شرکت ها و کارگاه های تولید شیرینی انواعی از گز پسته ای، ساده و مغزدار را در بسته بندی های زیبا و با توجه به استاندارد های وزارت بهداشت وارد بازار های فروش می کنند.

سفارش گز لقمه پسته بادام صادراتی اصفهان

سفارش گز لقمه پسته بادام صادراتی اصفهان همه ساله با استفاده از روش های مستقیم و غیر مستقیم افرادی هستند که گز پسته ای اصفهان را به صورت عمده سفارش می دهند.

سفارش گز صادراتی توسط کشور های همسایه نظیر عراق، افغانستان، پاکستان و کویت امکان پذیر است که این امر باعث شده زمینه صادرات و واردات روز به روز افزایش پیدا کند.

این نوع گز ها پس از تولید در جعبه های بسیار شکیل و کاملا بهداشتی قرار می گیرند سپس در حجم انبوهی به بازار های جهانی صادر می گردند و یکی از مراکز بزرگ صادرات این محصول، کارخانه های استان اصفهان است که تاکنون توانسته اند نیاز جامعه را به خوبی تامین کنند.

اغلب گزهای لقمه ای، که دارای مغز پسته یا بادام هستند برای ارسال به کشور های خاورمیانه می توانند گزینه ای مناسب باشند زیرا طعم و مزه ای بسیار شیرین و خوشمزه دارند.

گز های لقمه ای به دلیل کیفیت و قیمت مناسبی که دارند مشتریان زیادی را جذب خود کرده اند و به صورت غیر حضوری و اینترنتی این محصول را بطور کلی و عمده سفارش می دهند.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز کیلویی 25%

عرضه گز کیلویی ۲۵ درصد پسته با قیمت مناسب

گز کیلویی ۲۵% مغز پسته که در این بخش از بازار فروش اینترنتی عرضه می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام