بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / انواع گز صادراتی لقمه بادام نارگیل

انواع گز صادراتی لقمه بادام نارگیل

گز صادراتی لقمه ای متشکل از تولیدات درصد های مختلف این مغز بادام تشکیل شده است. که البته این گزهای صادراتی تولید شده نیز همراه با طعم و مزه های متنوعی نیز بوده اند که نوع درنظر گرفته شده برای صادرات گزهای لقمه بادام و نارگیل بوده اند.

انواع گز صادراتی لقمه

بهترین طعم گز بادام صادراتی

برای انتخاب و خرید عمده ی بهترین طعم و یا بهترین گز صادراتی را می توانید ان را از بین تولیدات متنوع گز تهیه و خریداری نماید. چون می بینیم که سفارشات در جهت تهیه و خرید نوع گزهای صادراتی متنوع بوده اند. هر بخشی از بازار های جهان در پی تهیه و خرید نوع خاصی از این تولیدات شیرینی سنتی ایرانی بوده اند. پس تنوع در نوع گز بالا بوده و تقاضای بازار هر بخشی نیز به همین ترتیب متنوع می باشد.
یکی از انتخاب ها و درخواست های ارائه داده شده برای گزهای صادراتی این تولیدات گز مغز بادام می باشد. و می دانیم که بازار فروش گز بادامی بعد از گز پسته ای پرطرفدار بوده است و در واقع می توان دید که از نوع تولیدات گزهای پسته ای ارزان قیمت می باشد و این دلیل بر بی کیفیتی ان نیست. همچنین باید گفت که گز بادام نیز مانند گز پسته ای همراه با طعم های بوده است که یکی از طعم تولیدی گز بادامی، گز بادام و نارگیل می باشد.

سفارش تولید گز

تولیدات گز بادام بسته بندی فله

تولیدات صورت گرفته از این گز بادام در بین تولید کنندگان همانطور که گفته شده از طعم های مختلفی بوده است و یکی از این طعم ها همان گز بادام و نارگیل می باشد که در مدل های مختلف بسته بندی و نوع فله ای به فروش می رسد. درصد های که از تولیدات گز بادامی در بازار می توان دید و تهیه کرد عبارتنداز:

 1. گز لقمه بادام ۱۰ درصد
 2. گز لقمه بادام ۱۸ درصد
 3. گز لقمه بادام ۲۰ درصد
 4. گز لقمه بادام ۲۵ درصد
 5. گز لقمه بادام ۳۰ درصد
 6. گز لقمه بادام ۳۲ درصد
 7. گز لقمه بادام ۳۸ درصد
 8. گز لقمه بادام مخصوص
 9. گز لقمه بادام ویژه

فروش گز صادراتی

فروش بهترین گز صادراتی لقمه ای

با وجود این تنوع بالا از درصد های مختلف این گز بادام تولید شده می توانید برای صادرات درصد های مختلف از ان را سفارش داده و خریداری نماید. پس در این بخش از مرکز عمده فروشی گز ستان برندهای پیشنهاد دهنده متفاوت بوده است تا بتوانید طبق تقاضای بازار هر منطقه ای ان را انتخاب نماید. با اینکه نرخ قیمت های فروش بالا و پایینی را دارند ولی به طور مستقیم از مرکزهای تولیدی با نازلترین نرخ قیمت از گزهای تازه و درجه یک ارائه می گردد. سفارشات انواع گز لقمه ی صادراتی:

 • گز لقمه ای بدون مغز فله
 • گز لقمه ای بدون مغز جعبه ای
 • گز لقمه ای مغزدار فله ای
 • گز لقمه مغزدار کادویی
شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز بسته بندی 250 گرمی

قیمت گز پسته بادام بسته بندی ۲۵۰ گرمی

گز بسته بندی ۲۵۰ گرمی که در نوع مغزدار با بی مغز عرضه ی بازار …

کانال تلگرام