بازرگانی گز آراد
خانه / گز بلداجی / فروش گز آردی ۴۲ درصد مغز پسته بلداجی

فروش گز آردی ۴۲ درصد مغز پسته بلداجی

یکی از پر فروش ترین گز های آردی، فروش گز آردی ۴۲ درصد مغز پسته بلداجی است. فروش گز آردی بلداجی ۴۲ درصد با مغز پسته مرغوب صورت می‌گیرد و به روش های مختلفی به بازار عرضه می شود. فروش گز آردی 42 درصد مغز پسته بلداجی

نگاهی بر انواع گز معروف بلداجی

نگاهی بر انواع گز معروف بلداجی به دلیل معروف بودن گز بلداجی برای همین این گز در انواع و اقسام مختلفی تولید می شود. گز بلداجی از لحاظ میزان درصد مغز پسته به کار رفته در آن متفاوت است و بر همین اساس متنوع می باشد. تولیدی های گز اصلی بلداجی مغز پسته در درصد های ۱۸ و ۲۵ و ۴۲ و ۵۸ و ۶۴ در داخل گز هایشان به کار می برند که همین باعث تفاوت قیمت در این نوع گز شده است. 

گز بلداجی در مدل های گوناگونی تهیه می شود. مدل هایی که این گز تولید می شود عبارتند از گز لقمه ای، گز آردی، گز سکه ای. این سه مدل گز در کیفیت ها و درصد مغز پسته های مختلفی تولید می شوند. 

نکته دیگر در انواع گز بلداجی، انواع طعم های گز بلداجی می باشد. این گز مانند سایر گز ها در طعم ها و بسته بندی های مختلف عرضه می شود. طعم های گز بلداجی عبارت اند از گز بلداجی با طعم نارگیلی، گز بلداجی با طعم زعفرانی، گز با طعم عسلی بیدمشکی، گز بلداجی با طعم انگبینی پسته ای، گز بلداجی با طعم شکلاتی بادام پسته، گز بلداجی با طعم شیرخشتی پسته ای

پخش عمده گز آردی ۱۸ درصد اصلی بلداجی

پخش عمده گز آردی 18 درصد اصلی بلداجی یکی از بهترین روش های عرضه گز ١٨ درصد اصلی بلداجی پخش گز آردی به صورت عمده و تعداد بالا می باشد. در این روش هم قیمت گز حفظ می شود و نوسان پیدا نمی کند و هم محصول به دست واسطه گران و دلالان نمی افتد. پخش و فروش عمده هم به نفع فروشنده می باشد و هم به سود خریدار. به نفع فروشنده می باشد چون محصولاتش بیشتر و تعداد بالا به فروش می رود و به سود خریدار می باشد چون قیمت نهایی محصول برایش قیمتی مناسب در می آید. 

برای پخش عمده گز آردی ١٨ درصد اصلی بلداجی بهترین خریداران، آنهایی هستند که مغازه ها یا فروشگاه بزرگ عرضه گز دارند. بیشتر در شهر هایی که مردم آن شهر گز دوست دارند و یا مراکز خرید بزرگ گز در آنها وجود دارد بهترین مکان ها برای پخش و فروش عمده گز آردی اصلی بلداجی است. 

البته پخش کنندگان گز های بلداجی هم باید به این نکته دقت کنند که گز هایشان باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و خدماتی مانند ارسال رایگان به مشتری هایشان ارائه دهند. 

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی بلداجی

فروش گز آردی پسته ای فله بلداجی

گز آردی بلداجی که از نوع مغزدار و مغزهایی چون پسته ای، بادامی و مخلوط …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام