بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / فروش گز زعفرانی پسته بادام پاکتی قیمت مناسب

فروش گز زعفرانی پسته بادام پاکتی قیمت مناسب

گز زعفرانی پاکتی از نوع مغزدار پسته بادام که عرضه ی بازار مصرف گردیده است همراه با درصد های مختلف نوع مغزدار از قیمت مناسب جهت فروش در بازار داخل با صادرات به بازارهای جهانی توزیع، پخش و به فروش می رسد.

گز زعفرانی پاکتی

تولیدات نوع گز پاکتی پسته بادام

دسته بندی تولیدات گز به چند گروه تقسیم بندی می شود در درجه ی اول می توان گفت که بصورت مغزدار یا بی مغز تهیه می شوند بعد از ان می توان به مدل طرح های مختلف از بسته بندی ها که در وزن های متفاوتی قرار می گیرد و مهم تر از همه اینکه همراه با نام های تجاری مختلفی همراه هستند. خب همانطور که گفتیم بخشی از این تنوع تولیدات گز مربوط به مدل بسته بندی ان بوده است که طرح های ارائه شده در بسته بندی گز اعم از:

 1. گز کیلویی فله
 2. گز پاکتی
 3. گز کادویی

گز زعفرانی پاکتی

پس این سه مدل از بسته بندی پرشده از گزهای مغزدار تا بی مغز هستند. و موضوع این بخش هم که در ارتباط با نوع و مدل گز های پاکتی پسته بادام بوده است می توان اینطور به وصف این مدل از گزها پرداخت که گز پاکتی پسته بادام عرضه شده در بازار همراه با چندین ویژگی مختلف در تولید همراه هستند که عبارتنداز:

 • گز پاکتی پسته بادام ( ۱۰%، ۱۸%، ۲۸%، ۴۲% و … )
 • گز پاکتی پسته بادام ( زعفرانی، شکلاتی، میوه ای، انگبینی، شیرخشتی و … )
 • گز پاکتی پسته بادام ( نیم کیلویی، یک کیلویی، سه کیلویی )
 • گز پاکتی پسته بادام ( اصفهان، بلداجی )

قیمت مناسب انواع گز زعفرانی

یکی از طعم های لحاظ شده در تولید که می توان گفت در بین اکثریت واحدهای تولیدی به چشم می خورد گز با طعم زعفرانی می باشد. که این گز زعفرانی در تنوعی از تولید برخودار بوده است و قیمت مناسب گز زعفرانی را می توان از جنبه های مختلف دسته بندی کرد حال از نظر وزن بسته بندی، نوع مغز با درصد مغز تاثیر گذار بر قیمت فروش هستند که به ترتیب مناسب ترین قیمت های تولید شده از گز زعفرانی اعم از:

 • گز زعفرانی با مغز بادام
 • گز زعفرانی پاکتی ۱۸%
 • گز زعفرانی پاکتی ۲۸%
 • گز زعفرانی پاکتی ۲۵۰ گرمی
 • گز زعفرانی پاکتی ۴۵۰ گرمی
 • گز زعفرانی کادویی ۲۵۰ گرمی

گز زعفرانی پاکتی

مرکز فروش گز زعفرانی بسته بندی کیلویی

فروش این بخش از مجموعه انواع و اقسام گوناگون گزها همراه بوده است که در حال حاضر مدل فروش گز پاکتی زعفرانی لحاظ شده است و طبق معرفی های صورت گرفته از تولیدات عمده خریداران گز در کشور و بازارهای صادراتی می توانند بنابر نوع درخواست بازار پخش خود سفارشات خرید گز زعفرانی را ارائه و به ثبت رسانند که از تولیدات روز با قیمت مناسب، تازه و با بالاترین درجه ی کیفی به فروش می رسد.

گز زعفرانی پاکتی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گز پسته بادام بسته بندی مجلسی اصفهان

گز پسته بادام بسته بندی یکی از محصولات و شیرینی های سنتی متعلق به نصف جهان یعنی اصفهان می باشد. این کالا با کیفیتی برتر و بسته بندی زیبا با هدف صادرات به دیگر ک

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام