بازرگانی گز آراد
خانه / گز لقمه ای / فروش گز نیم کیلویی لقمه ای

فروش گز نیم کیلویی لقمه ای

گز نیم کیلویی لقمه ای که از نوع و مدل های بسته بندی پاکتی در بازار عرضه شده است از نوع گزهای مغز پسته بادام بوده اند که با وجود درصد های متفاوت اما قیمت مناسب در این بخش بصورت عمده به فروش می رسد.

گز نیم کیلویی لقمه ای

انواع مدل گز کیلویی در بازار تولید

برای پرداختن به انواع مدل گز در بازار تولید می توان به وجود تنوعی گوناگون از گزها اشاره کرد. و یکی از مدل های عرضه ی بازار فروش گز نوع گز های کیلویی بوده است. این گز کیلویی که در ابتدا در نوع و مدل های گز کیلویی لقمه ای روانه ی بازار مصرف گردید بعد از مدت ها شاهد سفارشات تهیه و تولید گز های کیلویی نوع آردی از سمت قنادی های سرتاسر کشور نیز روبه رو شدیم.

گز نیم کیلویی لقمه ای

با این حساب علاوه بر اینکه تولیدات نوع گزهای کیلویی لقمه ای عرضه ی بازار گردید تولیداتی چون گز آردی کیلویی همچون گزهای لقمه ای از طعم های گوناگون با درصد های مختلف مغزهای پسته بادام تهیه گردید مانند:

 1. گز کیلویی_ پسته ای
 2. گز کیلویی_ بادام
 3. گز کیلویی_ مخلوط
 4. گز کیلویی_ میوه ای
 5. گز کیلویی_ انگبینی
 6. گز کیلویی_ ترنجبینی
 7. گز کیلویی_ زعفرانی
 8. گز کیلویی_ شکلاتی

گز نیم کیلویی لقمه ای

گز فله نیم کیلویی مغز پسته بادام

خب این گزهای کیلویی نیز همچون گزهای کادویی که از وزن های مختلف همراه هستند وجود گزهای کیلویی نیز به همین ترتیب می باشد. برای مثال یکی از مدل های بسته بندی این گزهای کیلویی، گز کیلویی پاکتی نیم کیلویی می باشد. این گز نیم کیلویی پاکتی طبق طعم های نام برده شده از مغزهای پسته بادام با درصد های مختلف همراه هستند اعم از:

 • گز نیم کیلویی_ ۱۸%
 • گز نیم کیلویی_ ۲۸%
 • گز نیم کیلویی_ ۳۲%
 • گز نیم کیلویی_ ۴۰%

گز نیم کیلویی لقمه ای

فروش عمده گز لقمه ای نیم کیلویی پاکتی

پس به این ترتیب برای تهیه و خرید عمده از انواع و اقسام گوناگون گزهای لقمه ای می توانید در این مرکز سفارشات خود را مستقیم از مرکز تولیدی درب کارخانه ای تهیه و خریداری نماید که در این بخش مدل تولیدات گز بسته بندی پاکتی انتخاب گردیده است و در وزن بسته بندی های نیم کیلویی با یک کیلویی موجود هستند بنابر وزن های متفاوتی که دارند کمی با اختلاف قیمت به فروش می رسند. یکی از نمونه های پیشنهادی این گزهای پاکتی نیم کیلویی تولیدات گز نیکومنش اصفهان می باشد که شامل طعم های مختلف از درصد های متفاوت نیز بوده است طعم های چون

 • گز نیم کیلویی میوه ای
 • گز نیم کیلویی زعفرانی
 • گز نیم کیلویی انگبینی

گز نیم کیلویی لقمه ای

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی پاکتی

سفارش گز لقمه ای ۲۸ درصد پسته صادراتی

گز را بسیاری از افراد به خوبی شناخته و با انواع مختلف آنها نیز آشنایی دارند. این محصول از خوش طعم ترین و پرخاصیت ترین محصولاتی می باشد که در انواع متنوعی تولید

کانال تلگرام